Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrzucenie brzucha


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

kamil.r1992
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zrzucenie brzucha
Otóz mam dosyć nie typowy problem jak na swoje "wymiary" mam 20 lat 176 cm wzorstu i 68 kg wagi nie jest to dużo lecz problem w tym, że mam zalany brzuch najgorzej z dołem swojego czasu ćwiczyłem mięsnie brzucha i widać, że się wyrobiły natomiast są ukrytę pod warstwą tłuszczu i za bardzo nie wiem jak sobie z tym poradzić. Mam dosyć szybką przemianę materi jem dużo słodyczy piję litry coca-coli zajadam się chipsami i trochę ciężko mi to rzucić.

Nie chciał bym stracić drastycznie na wadzę by ważyć 50 kg chciał bym się bardziej wyrzeźbić zrzucić ten brzuch bo okropnie się z nim czuje niszczy mnie to i moja kondycja psychiczna kuleje z dnia na dzień. Po prostu źle się czuje w swoim ciele chciał bym mieć płaski brzuch. Więc tak od tygodnia sobie truchtam 30-40 minut wolnego biegu. Co 2 dzień.

Robię abs tyle ile daję rady to robię. Czytałem dużo na temat diety i zastanawia mnie jedno czy ona naprawdę jest tak nie zbędna? Nie chciał bym przechodzić katorgi to ma mi sprawiać przyjemność rozumiem, że pewnie słodycze w odstawkę. Proszę doradzcie mi co mogę robić i czy ta dieta rzeczywiście jest tak ważna z góry dziękuje.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie brzucha
Odstaw słodycze i cc.Pewnie dużo do tego zrzucania nie masz sądząc po wymiarach, ale jak chcesz to zrzucić to aeroby 3 razy w tygodniu po 30 minut i powinno być lepiej.
  • 1

Katarina
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:59

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie brzucha

Mam podobny problem z tym,że od 6 miechów biegam codziennie po 30 min + 5 serii po 90 brzuchów + co drugi dzień ćwiczenia siłowe na górną partie ciała.Ogólnie jestem bardzo zadowolona jedynym minusem jest dolna partia brzucha której za cholore pozbyć się nie mogę....pare dni temu zaczełam maraton z Fucoxanthiną,może powinnam zmienić coś w ćwiczeniach żeby efekt był lepszy ????


  • 0

Maravia
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2603 postów
  • Pomógł: 3
98
Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie brzucha

Nie nabijaj postów  odpowiadając na stare tematy!!!!


Użytkownik MAR edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024