Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tribuactiv B6 + ZMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

mastach
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tribuactiv B6 + ZMA
Witam, mam pytanie, bo spotkałem się gdzieś z takim zdaniem, że Tribuactiv B6 powinien być zażywany w wieku powyżej 23 lat, mam pytanie, czym grozi zażywanie w wieku młodszym, chodzi mi o wiek 19 lat, dlaczego może to nie korzystnie wpłynąć na organizm, oraz czy z ZMA powoduje jakieś niepożądane skutki, z góry dziękuje.
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
nie tyle chodzi o to że szkodzą lecz w twoim wieku organizm produkuje jeszcze dużą ilość testosteronu i nie jest mu potrzebny z zewnątrz, co do ZMA również nie jest on potrzebny w twoim przypadku.
  • 0

mastach
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
A co za tym idzie jeśli będę nadal produkował wystarczającą ilość testosteronu a do tego dodam te dwie odżywki? czy to mnie zabije? xD, co idzie za tak dużą ilością testosteronu?
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
ZMA spokojnie kupuj, ale tribulusy sobie narazie odpusc.
Nie zabije Cie ale tez nie nic Ci pozytecznego nie da.
Masz duzo teścia i taki tribulus nie wpłynie własciwie na jego znaczne podniesienie, zmarnujesz go.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

mastach
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
Więc co polecacie, szukam czegoś takiego aby wpływało na siłę i na rozrost mięśni, a poza tym na spalanie tłuszczu, szukałem wczoraj ale nic nie mogłem odpowiedniego znaleźć.
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
jak chcesz siły i masy to kup sobie monohydrat kreatyny universala 500g i do tego dextro juice Olipma oraz pij wtedy 7 litrów wody dziennie a masa i siła będzie kosmiczna.
  • 0

mastach
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
Taki zestaw też będzie pomagał spalać tkankę tłuszczową?
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
słuchaj powiem tak nie da rady robić masy i rzeźbic sie jednocześnie, jak chcesz sie rzeźbić to musisz obrac zupełnie inny kierunek w odzywkach oraz diecie i sposobie trenowania
  • 0

mastach
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
To ja już sam nie wiem co chce, znaczy nie chodzi mi tutaj o to, żeby sie wyrzeźbić na glanc, chodzi mi o to, żeby były chociaż zarysowane kształty np na rękach czy na klatce, bo przecież podczas treningu na siłę to tak czy siak spala się tłuszcz w jakimś stopniu, dlatego raczej wolałbym kłaść nacisk na siłę, lecz moim zdaniem gdy zaczną rosnąć mięśnie będą bardziej widoczne, gdyż tłuszczu będzie tyle samo, a także będzie się spalał podczas treningu, więc tak bym to widział tylko nie wiem czy to dobrze widzę.
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribuactiv B6 + ZMA
może zrobisz tak: w dziale dieta napiszesz swoją wage,wzrost,przemiane materi i typ pracy/bądź szkoły i poprosisz ludzi by pomogli Ci ułożyć dobra diete na mase. W dziale treningi zobacz sobie przykładowy trening ogolnorozwojowy i masowy. Jak już będziesz miał diete i plan treningowy przez kilka miesięcy poćwiczysz, później po kilku miesiącach pomyśli się nad odzywkami dla Ciebie. Jak już będziesz po 7-8 miesiącach ćwiczeń i będzie wiosna to przez 3 miesiące zrobisz sobie trening i diete na rzeźbe i będzie malina.

Pozdro i powodzenia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024