Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pobudzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Pobudzenie
Czy sa jakies odżywki na pobudzenie w czasei treningu?Bo czasami ide na siłke i po pierwszej seri juz bym mogl skoncyzc tak mi sie nie chce
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
być może problem nie twki w skladnikach odzywczych lecz w pogodzie (upały powodują zmeczenie oraz senność), ewentualnie możesz spróbować pić zimną zieloną herbate z dodatkiem opuncji figowej, a suplementy narazie zostaw w spokoju bo jak nie ma konkretnego powodu w przyczynie twojego treningu nie ma co kupowac wspomagaczy.
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
NitroBolon Energizer podobno daje bardzo mocnego kopa sam chce kupic bo mam podobny problem.
Zresztą zima sie duzo bardziej chce trenowac teraz zaciepło :D

Kawałek z neta o tym Nitrze podobne czytalem w gazecie tylko dłuższy artykul był:

"Nitrobolon Energizer jest nową wzmocnioną formułą niezwykle docenianego przez Państwa preparatu jakim jest NitroBolon. Specjalnie zaprojektowane dodatkowe składniki "dopalające" powodują, że już po 10 min. od zastosowania pierwszej dawki preparatu Wasze ciało wypełni energia, która z łatwością poradzi sobie z najcięższym treningiem. To aktualnie najskuteczniejszy "dopalacz" przedtreningowy jaki został wyprodukowany na świecie."
  • 0

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

To aktualnie najskuteczniejszy "dopalacz" przedtreningowy jaki został wyprodukowany na świecie."


HEHE to jest mocne :D Nitrobolon nawet nie stał obok dobrego suplementu, to szajs jakich mało zreszta jak wszystkie wynalazki z TRECA. miko39 możesz spróbować z kofeiną lub guarana w kapsach, stosowana w rozsadny sposób(nie za często- bo pożniej żeby cie kopło musiał byś stale zwiekszac dawki co nie jest najzdrowsze) daje calkiem niezłe pierdolnięcie.
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Czy ta jest dobra?Jak bym miał to stosowac 10 min przed trenigiem wystarczy,czy trzeba to stosowac codziennie?
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
Albo czy takie coś jest dobre?Bo jest dużo tansze od tego wyzej
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

HEHE to jest mocne :D Nitrobolon nawet nie stał obok dobrego suplementu, to szajs jakich mało zreszta jak wszystkie wynalazki z TRECA. miko39 możesz spróbować z kofeiną lub guarana w kapsach, stosowana w rozsadny sposób(nie za często- bo pożniej żeby cie kopło musiał byś stale zwiekszac dawki co nie jest najzdrowsze) daje calkiem niezłe pierdolnięcie.



No niewiem czytalem w kilku źrudłach ,że to bardzo dobry dopalacz w necie(na kilku stronach) i nawet w gazecie no i kumpel mowil też ,że mu pomaga heh ... Jak spróbuje kiedys to powiem czy daje kopa ale najpierw przydało by sie kasopre uzbierać :D
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
CZy to jest dobre?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]?
Bo malo kasy kosztuje,a nie chce brac ajkiegos szajsu
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Damian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

HEHE to jest mocne :D Nitrobolon nawet nie stał obok dobrego suplementu, to szajs jakich mało zreszta jak wszystkie wynalazki z TRECA. miko39 możesz spróbować z kofeiną lub guarana w kapsach, stosowana w rozsadny sposób(nie za często- bo pożniej żeby cie kopło musiał byś stale zwiekszac dawki co nie jest najzdrowsze) daje calkiem niezłe pierdolnięcie.



weź nie pierdol człowieku brałeś kiedyś nitrobolon czy czytałeś w necie ? Bo ja brałem i moge ci powiedzieć ze daje kopa a energia mnie rozpierała do wieczora więc nie wypowiadaj bzdur o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. pzdr
  • 0

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

weź nie pierdol człowieku brałeś kiedyś nitrobolon czy czytałeś w necie ? Bo ja brałem i moge ci powiedzieć ze daje kopa a energia mnie rozpierała do wieczora więc nie wypowiadaj bzdur o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. pzdr


energaizer to szajs jakch mało!!!
wypróbowałem to na sobie i nie polecam tego nikomu!!
jak wcześniej powiedzieli Trec to nawet nie stał obok dobrych supli :D
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

weź nie pierdol człowieku brałeś kiedyś nitrobolon czy czytałeś w necie ? Bo ja brałem i moge ci powiedzieć ze daje kopa a energia mnie rozpierała do wieczora więc nie wypowiadaj bzdur o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. pzdr


Wez sie synek nie spinaj, to nie ja ale ty przepisujesz opinie z neta . Masz jakieś porównanie że tak zachwalasz ten nitrobolon?(wątpie). Czy brałem nitrobolon? pewnie że nie bo nie inwestuje słabe suplementy. Czy działa? z cała pewnością daje jakieś efekty osobie która nie stosowała tego typu suplementów. Ale opinie że to najlepszy produkt tego typu na rynku po prostu mnie śmieszą. pozdro

miko39
- myśle że w przypadku tego typu suplementów firma nie ma jakiegoś większego znaczenia, wybierz takie które mają dość duże stężenie. pozdro
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
Możesz Sobie kupić kofeinę w kapsach, ja kiedyś wjebałem 4 kapsy przed treningiem o godz 18.00 to do jakieś 24,00 nie mogłem spać :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


maciekkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
shock therapy sobie kup daje za ten produkt głowe wg. mnie najlepszy dopalacz przedtreningowy !!! no shogun tez daje kopa "podobno" (nie stosowalem go)

a co do nitro to poprostu jednym daje wiecej drugim malo trzecim bardzo malo a jeszcze komus da w huuuuujjjj !!!


bralem nitro 2 i 3(en.) i powiem ze 2 bardziej pobudza niz 3 (ale do st sie umywa),ogolnie 2 jest lepsza wg. mnie bo wiecej mi dala i tyle !!
  • 0
Dołączona grafika

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
shock lepszy od no shotguna,ale po no shotgunie lepsza pompa.

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

Wez sie synek nie spinaj, to nie ja ale ty przepisujesz opinie z neta . Masz jakieś porównanie że tak zachwalasz ten nitrobolon?(wątpie). Czy brałem nitrobolon? pewnie że nie bo nie inwestuje słabe suplementy. Czy działa? z cała pewnością daje jakieś efekty osobie która nie stosowała tego typu suplementów. Ale opinie że to najlepszy produkt tego typu na rynku po prostu mnie śmieszą. pozdro

miko39
- myśle że w przypadku tego typu suplementów firma nie ma jakiegoś większego znaczenia, wybierz takie które mają dość duże stężenie. pozdro



Tak sie składa,że on nie spisuje opini z neta bo w necie są same negatywne :] oprócz tych opini od kolesi którzy go brali :D czyli jak jest naprawde nietrzeba mówić :D a raczej pisać.
A i jeszcze jedno wiem co on bieze go znam go w realu wiec nie pierdol 3 po 3 para 15.Jeżeli NB energizer jest bardzo słabe to wtedy "mocne" musza być takie że mozesz trenować całą dobe,masz w dupie taki silniczek ze na 100 metrów biegniesz 10 sekund i nie mozesz spać cały tydzień :D

A jak wam sie coś niepodoba to sobie Disturbed posłuchajcie :D
  • 0

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
ja nie napierdalalem nitrobolona ale ciekawy ma sklad i w chuj wszystkiego.troche chyba przesadzili z tymi kreatynami.

maciekkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie
w n3 ewidetnie przesadzili :/ duza tabelka jest tylko :D
  • 0
Dołączona grafika

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobudzenie

ja nie napierdalalem nitrobolona ale ciekawy ma sklad i w chuj wszystkiego.troche chyba przesadzili z tymi kreatynami.


E tam nie przesadzili dobrze jest :D
Najważniejsze żeby efekt był :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024