Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tania kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Tania kreatyna
Siemka all !!!

Ostatnio grzebiąc na allegro natknołem się na bardzo tanią krete za 10 zyla [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Czy za taką cene moge się spodziewać chociaż minimalnych efektów.wiem że niema co mażyć o tym co piszą.
  • 0

 

 


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Daj spokój z tym na ile Ci to starczy?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Za te 10 złoty masz 60 kapsułek po 920mg dawka dzienna to około 10 gram czyli 10-11caps. czyli na pełny cykl potrzebne były by Ci z 5 opakowań czyli masz 50zł do tego dołuz przesyłke(min.6.50) to za ta cene kupisz już dobra kreatyne bo ta co du mowiec jest do d...
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Mi to na nic sie nie przyda.Już zakupiłem nitrixa.Tak pytam tylko z ciekawości.Może ktoś kto nima dużo kasy a chcialby sobie spróbować to kupi.Gorzej jak nic mu to nie da i sie zniechęci.
  • 0

 

 


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna

Mi to na nic sie nie przyda.Już zakupiłem nitrixa.Tak pytam tylko z ciekawości.Może ktoś kto nima dużo kasy a chcialby sobie spróbować to kupi.Gorzej jak nic mu to nie da i sie zniechęci.

Jeśli Komuś trzeba kreatynę to wystarczy że napisze ile może na to przeznaczyć a ja czy Ktoś Inny coś polecimy :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Ja powiem tak :D

w 95% przypadkach to co tanie to małe albo gówniane :D a to droższe leprze więc lepiej wyłożyć więcej na porządne. :D
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna

Ja powiem tak :D

w 95% przypadkach to co tanie to małe albo gówniane :D a to droższe leprze więc lepiej wyłożyć więcej na porządne. :D

No ale czasami jest tak że ta lepsza kreatyna jest kilkanaście złoty droższa... dla tego lepiej jest dołożyć te parę gorszy :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
co wy wypisujecie że droższe znaczy lepsze......70% suplementów na polskim rynku swoją tak wysoką cene zawdzięcza tego iż są one pochodzenia zagranicznego i marża na nie jest zwiekszona, w Polsce znajdują się fabryki produkujace odżywki zagranicznych marek lecz są to wyjątki.
  • 0

Karolsw
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Siema , jestem nowy na forum :D. Co do tej kreatyny to moim zdaniem nie. Lepiej pare groszy dasz więcej i masz o dużo lepszy skład kreatyny. Patrząc na tą kreatyne to musiałbyś łykać ok. 10 taps dziennie , a w innych kreatynach bierzesz np 4 - 6 dziennie i jescze widac efekty. Pozdrawiam
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Elo kristo daj nam tu jakiś tani polski odpowiednik zagranicznych kreatyn,który chociaż w 50% równa się z suplami spoza kraju.

Sry za bledy ale z polaka mam 3.
  • 0

 

 


-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Elo kristo czy to jest polski produkt---HiTec Creatine Ethyl Ester - 200 kap.---????
Jak tak to czy jest wart swojej ceny 62,10 zł


A tak poza tym:
DZĘKS ZA WSZYSTKO!!!
  • 0

 

 


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
[quote name='Kristo' post='18295' date='21.06.2008 - 22:14 ']co wy wypisujecie że droższe znaczy lepsze......70% suplementów na polskim rynku swoją tak wysoką cene zawdzięcza tego iż są one pochodzenia zagranicznego i marża na nie jest zwiekszona, w Polsce znajdują się fabryki produkujace odżywki zagranicznych marek lecz są to wyjątki.[/quote]To zależy. Bo np.[quote name='us_strike]polski produkt---HiTec Creatine Ethyl Ester - 200 kap.---???? Jak tak to czy jest wart swojej ceny 62' date='10 zł[/quote']Ja by wolał dołożyć te 20-25 zł i kupić małego Storma, lub dołożyć 40 i kupić dużego Storma... Można by jeszcze wiele podawać przykładów... Ale to nie o to chodzi kupując kreatynę należy ją tak dobrać aby Nam starczyła ona na pełny cykl, dopasowując jej skład do Naszego stażu treningowego oraz działania jej na Nasz organizm.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
hi tec nie jest polski to raz lecz niemiecki (ja z polaka miałem 2), a co do tanich odpowiednikow drogich suplementów to monohydrat kreatyny firmy vitalmax, jest bardzo dobra odżywka z niższego segmentu która nie odbiega dużo jakością od produktów firm Universal oraz MRM.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
Wiem że Hi Tec jest niemiecki :D Zapraszam do mojego postu wyżej :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna

hi tec nie jest polski to raz lecz niemiecki (ja z polaka miałem 2), a co do tanich odpowiednikow drogich suplementów to monohydrat kreatyny firmy vitalmax, jest bardzo dobra odżywka z niższego segmentu która nie odbiega dużo jakością od produktów firm Universal oraz MRM.

moje pierwsze suple były z hiteca-było to mono i super mass profesionall.podczas cyklu pompowało mnie jakby mnie stado szerszeni ujebało :D i na tym skończyłem suplementacje firmą hitec.nie stosowałem innych produktów tej firmy.ale te dwa suple dały mi wiele radości i motywacji na przyszłość a było to ładnych latek temu.piekne czasy... :D :D :D
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
mieszkam 100m od hurtowni Hi-Tec (jedynej w Polsce) :D wiec z góry te produkty musiał byc moimi pierwszymi (a próbowałem kreatyny,super mas,master mas,amino anabol,anabolic juice,createston,vitamin a-z i jeszcze kilka ale nie chce mi się sięgać pamięcią)

PS. wcale nie twierziłem że napisałeś że hi tec jest polski tylko uzytkownik nad Toba to napisał.

A co do Twojego postu to nie zgodze się z twierdzeniem że lepiej dołozyć 20-50 zł by kupic storma bo mnie o niebo lepiej od storma pokopał monowodzian kreatynki z mrm'a i universala (najczystsze na polskim rynku)

I nie wypisywac mi tu uwag typu że staki są lepsze od prostych odzywek bo tak nie wypisuje tylko to sa moje spostrzeżenia.

Pozdrawiam
  • 0

slimshavy

slimshavy

    slimshavy

  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Tania kreatyna
rozpierdalaja mnie te opakowania kreatyny po kilka kapsli na które łapią się małolaty i myślą że zrobią na tym z siebie pudziana :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024