Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stała suplemantacja kreatyny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stała suplemantacja kreatyny?
Witam co sądzicie o stałej suplementacji kreatyny? Konkretnie chodziło by mi o wydłuzony cykl przez okres wakacyjny czyli jakieś 8-10 tygodni. W obecnym okresie pracuje nad siła i definicją i sądze że taki wydłuzony cykl znacznie mógł by mi pomóc. Stosował ktoś z was kreatyne w ten sposób? jeżeli tak to jakie efekty? (siła, wytrzymałeść). A no i jaka dawka była by odpowiednia przy wadze około 90kg? chodzi mi o jabłczan kreatyny.
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stała suplemantacja kreatyny?
nie opłaca się stosować kreatyny przez okres dłuższy niż 4-5 tyg, lepsze efekty osiągniesz rozbijając to na dwa cykle.

PZD
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stała suplemantacja kreatyny?
No chyba że zmniejszysz dawkę i to ostro (do 5-6g/dzień w Dt i 3-4g/dzień w DNT) bo inaczej przesycisz receptory i dalej będziesz sikał kreatyną. Tak jak radzi Kristo zrób 2 cykle normalne albo troche wydłużone (max 6 tygodni).
  • 0
Dołączona grafika

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stała suplemantacja kreatyny?
No ale mi właśnie chodziło o wydłużony cykl z mniejszymi dawkami wiem że sporo biegaczy stosuje w ten sposób kreatyne(w cyklach sporo dłuzszych niż ja planuje) z bardzo dobrymi rezultatami. Troche mnie nie zrozumnieliście albo to raczej ja wyraziłem sie nie precyzyjnie :D Dwa cykle na pełnej dawce odpadają bo nie w obecnej chwili nie interesuje mnie zwiekszenie masy, a wręcz jest bardzo nie wskazane. Optymistyczna wersja efektu tego cyklu jest zmniejszenie masy ciała o około 3-4kg. (kosztem fatu) i jednoczesna poprawa efektów siłowych ewentualnie utrzymanie na obecnym poziomie. Oczywiście dieta, do tego suple do uzupełnienia, antykataboliki(amino i l-glutamina), mocne witaminy i minerały(animal pak) no i chcialem dorzucić właśnie tą kreatyne.
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stała suplemantacja kreatyny?
Jeśli chcesz troche zrzucić to nie polecam krety, niby ma jakieś słabe działanie redukujące tkankę tłuszczową ale bardziej cię zmasuje i zaleje wodą (ale przy maxymalnych dawkach nie przy wydłużonym cyklu). Musiał byś brać bardzo małe dawki krety żeby były rezultaty ale to raczej polepszy ci się wytrzymałość nie siła.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024