Nabranie masy poprzez stosowanie "diety", ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała i aerobami - wypali?
Guest_tmnt_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Guest_tmnt_*
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dieta, szybki przyrost masy |
Dieta |
|
|
||
Gumy do ćwiczeń- czy warte swojej ceny i zastosowania? |
Inne sporty |
|
|
||
Co z treningiem brzucha podczas budowania masy mięśniowej? |
Filmy |
|
|
||
Co jesc przed aerobami |
Dieta |
|
|
||
Problemy z nabraniem masy.... |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Plan 4 dni- Ponad rok temu
-
Ćwiczenie na drążku- Ponad rok temu
-
Tłuszcz na brzuchu .- Ponad rok temu
-
Czym to zastąpić?- Ponad rok temu
-
FBW pod Muay Thai- Ponad rok temu
-
problem z mala iloscia ciezaru- Ponad rok temu
-
Rzeźba amator.- Ponad rok temu
-
Trening kobiety na siłowni.- Ponad rok temu
-
Split na mase + Muay Thai- Ponad rok temu
-
Trening w domu. Proszę o pomoc!- Ponad rok temu




Ponad rok temu
