Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o ułożenie diety .


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Dimiczek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o ułożenie diety .

Witam. Mam do was prośbę o ułożenie mi diety , co mogę , czego nie mogę. Powiem krótko , zwięźle i na temat.

Wiek: 15 Lat.

Waga: 120 KG.

Wzrost 185 Cm.:

Chciałbym zgubić DUŻO KG ,ćwiczę amatorsko "kulturystykę ".Zacząłem ok. miesiąca temu.".

Ćwiczę 3 razy w tygodniu (Pon,Śr,Pt).

Na spadalnie/redukcję tłuszczu jem środek OLIMP THERMO SPEED EXTREAM:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz CREATINE MEGA TABS 400:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Reduktor jem tak jak jest zalecany (2x2 rano naczczo i przed obiadem/treningiem). Niestety , ale Creatyna ma 5+ w Masę , co utrudnia odchudzanie . Wiem ,że muszę brać krete ponieważ są szybsze efekty , jednak że przy takiej masie ciała efekty będą widoczne po 2-3 miesiącach albo i dłużej.

Proszę o ułożenie urozmaiconej nisko kalorycznej diety , aby efekty były szybkie. Ew. jakiś wysiłek fizyczny jak np. Jazda na rowerze czy coś. Wiadomo ,ćwicząc nie spala się zbyt dużej ilości KCAL , stąd reduktor. Proszę w diecie uwzględnić odpowiednią dawkę "białka" .

Ograniczyć MAKSYMALNIE

*Tłuszcze

*Węglowodany

-Inne substancje ograniczające redukcję tłuszczu.


  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
Kreatyna nie jest i nigdy nie bedzie na spalanie tłuszczu. Kreatyna jest dobrym antykatabolikiem i budulcem masy mięśniowej. Nie mówiąc że w Twoim wieku powinienes się skupić na ćwiczeniach a nie na suplementach. Kreatynę odsprzedaj, odłóż. Spalacz sobie zostaw, ale sprawdź czy nie masz problemów z nadciśnieniem czy z sercem...
Jeżeli chcesz zgubić DUŻO KG to nie na siłowni, ale na zewnątrz. Musisz uprawiać dużą ilość aerobów (bieganie, pływanie, jazda na rowerze itp). Zacznij od długich truchtów...

DajaN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 2
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,boks,mma,bjj
  • Staż [miesiące]:41
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
poczytaj o diecie w podwieszonych....
i tak jak wyżej czyi dużo aerobów
  • 0

Dimiczek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
Wiem ,że kreta nie jest na spalanie. Reduktor jest ok , tera będę duużo jeździć na rowerze , bo sezon się zaczął. Co do krety nie odłożę . Ćwiczę z 5 chłopakami w wieku 15-19 , każdy to bierze. Ale nie ogarniam tego wyliczenia KCAL.. raz mi wyszło jakoś 3000+ a raz 1200+.. Pozatym białko itp. DajaN czytałem te tematy i nic..
Słodycze odkładam od jutra , napoje gazowane , soki itp. Tylko woda , białka itp.
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
Po co ty tu wchodzisz i czego oczekujesz ? masz zero wiedzy i pusto w głowie !!!

1.miesiąc to o wiele za krótko żeby brac kreatynę , zwłaszcza , że masz taką pusta glowe
2.mono ma to do siebie , ze ma retencje wody i utrudnia ci to spalanie , nigdy na redukcji nie stosuje sie mono
3. jak wiesz lepiej od nas to po co tu wchodzisz ? no pytam sie po co !!@!

mowia ci odstaw to odstaw , nie rozumiesz ?!!


aeroby 4 razy w tygodniu po 40 minut , dieta na redukcje z podwieszonych , czytaj !!

Użytkownik tmnt edytował ten post Ponad rok temu


wojtekb95
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wyciskanie [kg]:120

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
ja biegam od ponad miesiąca po3 razy w tygodniu do tego rower dziennie na wieczor ok godzinka i jeszcze siłownia 3 razy i bez zadnych spalaczy kg idzie mi na dół :)
  • 0
Rezygnacja to przegrana wszystko inne w tym sporcie to krok naprzód ...

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
Jezu... 15 lat i 120kg........ + spalacze w tym wieku..... mądry to ty nie jesteś......

Odstaw hamburgery i całe świństwo tego świata z cukrem na czele , idź pobiegaj, popływaj, na rower itp najlepiej codziennie + dobra dieta uboga w węgle i tłuszcze i schudniesz bo to już jest otyłość a nie nadwaga.

Jedz te krete jedz niech ciągnie wodę będziesz jeszcze grubszy buhahahha. Pozdro

Użytkownik Grammatik edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o ułożenie diety .
Cardio na wieczór to sobie daruj ,szkoda wg tego wysiłku ... nayebany cukrami i insuliną i cardio ... Tak to fatu nie spalisz ...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024