Skocz do zawartości


Zdjęcie

prośba o trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Dominik91
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prośba o trening
mógłby ktoś mi pomóc mam 17 lat pare razy juz sie przybierałem do treningów (nie profesjonalnie) mój sprzęt to atlas
Dołączona grafika
hantle 2x5kg wiem że to mało ale z na każdym mogę śmiało 7kg dać (raczej w najbliższym czasie zaopatrzę sie w cięższe krążki)
do tego mam
bieżnie
steper
rowerek
(znaczy narazie pożyczyłem cioci ale zawsze można na zwykły pójść pojeździć)
głównie zależy mi na rozbudowaniu klatki piersiowej i zwiększeniu bicepsów

mógłby mi ktoś ułożyć jakiś trening aby coś mi to dało np na 2 tygodnie?? a co do Diety to nie wiem czy zakładać nowy temat czy może ktoś mi tutaj napisać... mam 182 cm wzrostu ważę 7kg. chciałbym troszkę przybrać na wadze najlepiej na mięśniach nie na tłuszczu.... kiedyś brałem jakieś tam masówki itp. ale jakoś nie zauwazyłem żeby mi to coś dało (monster mass (biogenix) i gainbolic ) z góry dziękuje za pomoc..
Pozdrawiam Dominik
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Treningi zboacz sobie tutaj przykąłdowe i spóbuj sam ułożyc, a dieta w odpowiednim dziale tez masz kilka przykłądów i temay podwieszone {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Poczytaj bo warto {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Nigdzie nie znajdziesz osoby która sama Ci ułoży trneing bądź dietę
  • 0
Paweł W.

Dominik91
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
no właśnie są takie osoby {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif a ja można powiedzieć w tym temacie jestem kompletnie zielony.... {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif ale ok spróbuje coś sam wymyślić
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening

no właśnie są takie osoby {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif a ja można powiedzieć w tym temacie jestem kompletnie zielony.... {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif ale ok spróbuje coś sam wymyślić

Przydała by Ci się ławeczka, sztanga, no i sztangielki lub hantle, bo na samym atlasie nie da się robić sporo ćwiczeń a po za tym nie wiem jak Ci wytłumaczyć słowami dane ćwiczenia które mógł Byś wykonywać, najlepiej poszukaj sobie w necie artykułów o atlasach powinno byś tam napisane jakie można wykonywać ćwiczenia na atlasie {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Tak jak EXPERTO wyżej napisał "na atlasie się nieda" i to jest święta prawda bo na atlasie raczej ufirmujesz mięśnie a nabrać najlepiej przez hantle i sztangę to daje lepsze efekty niż atlas. A na steperze, bieżni czy rowerku nie ćwicz bo tylko spalisz tkankę tłuszczową i niezauważysz żadnych rezultatów. Więc jeśli masz taką możliwość to kup sobie ławeczkę, sztangę i hantle bo na atlasie dużo nie zrobisz. {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Dołączona grafika

Dominik91
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
no własnie ławecę bym chciał ale starsi twierdzą zę to moja kolejna "wydumka" wiec raczej będzie cieżko to samo ze sztangą... i nie wiem jak ich przekonać hantle mam ale leciutkie mozę jutro kupie sobie pare krążków jakis 2,5kg zobaczymy bo nie mam co sie z motyką na słońce rwać i kupować 5kg.... a szukajać w necie ćwiczeń na atlas to wyskakują tylko atlasy cwiczeń.. chyba ze źle szukam {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
NO i na atlasie znajdź takie ćwiczenia jakie mozęsz na sowim wykonwać
  • 0
Paweł W.

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Sprubój namówić rodziców i daj im może poczytać posty jak np. ten że sztanga, ławeczka i w miare ciężkie hantle to podstawa ćwiczeń. Bo na tym atlasie za dużo nie zrobisz z tego co widzę na zdjęciu to możesz wypychać od siebie (tylko na tych poziomych rączkach) to całe ramię i jedynie na mięśnie grzbietu na tej lince za kark wyciągać albo przed klatkę piersiową. No i tyle co to twojego atlasu bo więcej chyba tam nie wymodzisz sprubój sam uzbierać klepiaki na sztangę z allegro kupisz za około 60-80 zł. no i ławka jakieś 140 zł.
  • 0
Dołączona grafika

Dominik91
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
no tak ale do nich to nie dociera ze ja bym chciał być jakoś fajnie zbudowany dla nich to jest głupota/strata czasu i pieniędzy i wogóle nie wiem czy oni są ograniczeni czy robią mi to na złość..... {SMILIES_PATH}/icon_idea.gif myślę ze może coś sobie kupie pod nieobecność ojca (we wrześniu) zobaczymy... a co do atlasu to na nim mogę wykonywać takie coś mhy... podobny ruch rąk jest jak przy rozpiętkach czy jak to sie tam nazywa {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif i mam jeszcze to takie od dołu podciągane co sie na modlitewniku ćwiczy nie wiem jak to nazwać ale to TEORETYCZNIE działa jak sztanga (na bicepsy)..... {SMILIES_PATH}/icon_neutral.gif
Cieżko jest coś znaleźć rozsądnego co mogę robić na moim atlasie a tym bardziej nie umiem ułożyć sobie treningu powiedzcie mi na co zwrócić uwagę układając sobie trening (wiem ze nie można ćwiczyć codziennie tych samych partii mięśni...
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Jesteś początkujaćy to ćwicz 2 razy w tyogodniu partię np.
Pon i czw Klatka barki tric
Wt i Pt Bic plecy nogi

I na atlasie ćwicz to co możesz, a resztę na własnym cieżarze bądź z hantlami, wszystko da się zrobić {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
Paweł W.

Dominik91
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
ok dzięki od jutra zacznę zobaczymy co z tego wyjdzie powiedzmy po jakiś 2-3 miesiącahc powinno być już coś widać nie??
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Po miesiącu powinno {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Jedna uwaga do WhiteHead'a klatka piersiowa potrzebuje minimum 4-5 dni odpoczynku (tak mi powiedział jakiś koks) więc lepiej:
Poniedziałek : Klatka, tricek.
Środa : grzbiet, bicek.
Czwartek : barki, kaptury.
Sobota : nogi (uda i łydki).
(tak wygląda mój trening więc może i tobie się przyda).
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Ale on ma nie ćwiczyć codo upadłego, nie przetrenuje się. 2 razy w tgodniu prze 2 miechy będzie dobrze - tak mi powiedział zawodowy isntruktor z 20 letnim stażem {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
No ja właśnie słyszałem że 4-5 dni przerwy trzeba robic ale niebęde się kłucił {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o trening
Tak ale tylko gdy trening klatki jest bardzo intensywny, a przy ogólnorowzwojówce nie cwiczy się do upadłego
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024