Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

D4ri4
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW
Witam serdecznie,
Mam dość nietypowy problem.
Z natury jestem szczupłą osobą i bardzo ciężko mi przytyć - pomimo, że urodziłam dwójkę dzieci nadal jestem bardzo szczupła.
Jem wszystko łącznie z niezdrową żywnością typu MC Donald, pizza, kebab etc. a także domowe obiadki i niestety moja waga stoi w miejscu - jeśli już gdzieś mi to wchodzi to w brzuszek Dołączona grafika
Przy wzroście 179 cm ważę 62 kg, więc niby nie jest najgorzej ale jednak tak mi się to jakoś rozkłada, że jestem koścista.
Najbardziej by mi zależało na tym, że moje uda nabrały krągłości - obecnie nogi od kolan w górę są bardzo chude i ta "przerwa" między nogami strasznie mnie irytuje. Kiedy wkładam np. obcisłe legginsy okropnie to wygląda bo mam taką "lukę" między udami.
Reasumując pomyślałam sobie, że jedyna moja nadzieja w tzw. odżywkach.
Potrzebuję czegoś po czym zacznę tyć - nie znam się na tym, nikt z mojego najbliższego otoczenia także a nie chcę kupować w ciemno.
Bardzo proszę o wszelkie rady na ten temat, każdego kto się na tym zna proszę o pomoc - nazwę odżywki jaką mam kupić i sposób jej zażywania.
Na siłownie nie chodzę, póki co nie mam takiej możliwości, ale od połowy kwietnia będę dwa razy w tygodniu na basenie, jeśli będzie trzeba zacznę ćwiczyć w domu, nie ma problemu.
Będę wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki - tylko błagam nie piszcie żebym jadła pierś z ryżem bo to białko i po tym przytyje! Jedzenie samo w sobie nie pomaga, mam genialną przemianę materii Dołączona grafika
Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam.
  • 0

D4ri4
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW
Ciężko napisać co jadam, jadłospis jest różny w zależności od dnia.
Czasem jem cały dzień, czasem sam obiad tylko bo np. nie mam czasu nawet na śniadanie...
Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że przy dwójce małych dzieci mam co robić ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024