Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pare pytań od nowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Jacek90
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pare pytań od nowego
Witam wszystkich,mam kilka pytań i prosiłbym o konkretne odpowiedzi. Ćwicze sztuki walki od 3 lat, rok mma i 2 lata muay thai, styczność z siłownią miałem krótki okres czasu jakieś 4 miesiące więc prawie nic. Rzeżbe mam w miare spoko ale chciałbym sobie zrobić brzuch i tu pierwsze pytanie co lepsze a6w czy abs, które lepsze i czy abs robić codziennie czy jakieś przerwy bo treningi muay thai mam 3 razy w tygodniu. Drugie pytanie chciałbym wrócić na siłownie ale słyszałem, że sztuki walki i siłownia ze sobą nie współgra a dokładniej trening na masę awięc czy omijać siłownie szerokim łukiem czy jakiś trening siłowy mogłbym robić jeśli tak to jaki ? Trzecie, czy bieganie jest najlepszym sposobem na polepszenie kondycji jeśli tak to ile czasu najlepiej biegać? i ostatnie jakiej firmy byście polecili sprzęt treningowy jakieś ławeczki itd. bo szukam na allegro i jest tego strasznie dużo tylko nie wiem czy jakościowo ten sprzęt się nadaje w sensie czy wszystko to chińczyki i się rozwalą po tygodniu. Z góry sorki za błędy i może nie w tym dziale temat :)
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare pytań od nowego
Jakiś ABS 3-4 razy w tygodniu.Oczywiście, że siłownia jest potrzebna, gdy trenujemy SW, lecz nie ćwiczymy przeważnie splitem tylko FBW 3 razy w tygodniu.Bieganie oczywiście tak, ile?30 minut będzie odpowiednim okresem czasu.Odnoście sprzętu treningowego jest odpowiedni dział i tam się udaj.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024