Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Olensa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
Witam,
Mam na imie Olka, mam 22 lata i nigdy nie miałam problemów z wagą jednak tej zimy troszkę mnie przybyło :) zwłaszcza brzuch i uda zdecydowanie mi się powiększyły. Piszę tu, bo kompletnie nie wiem jak mam ćwiczyć ani jaką stosować dietę. Tak dla orientacji mam 175cm wzrostu i ważę aktualnie 70kg.
Pozdrawiam :)
  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
5 małych posiłków dziennie, jedz sporo białka a nie za dużo węglowodanów, a na wieczór samo białko, do tego zero cukru, słodyczy i niezdrowych tłuszczy (tj. zwierzęcych, chyba że ryby bo tłuszcz rybi jest zdrowy) Biegaj codziennie na początek 25-30min, możesz pływać też na basenie. Warto pomyśleć o siłowni 2-3 razy w tygodniu. Wtedy możesz biegać /pływać już 5 razy w tygodniu. To takie podstawowe zasady. Biegaj najlepiej na czczo rano albo na wieczór. Chcesz dokładniejszych informacji?
Udzielę też ewentualnej pomocy na PW rówieśniczce :) warto spojrzeć do tego dziennika:
http://forum-kultury...ertil-its-over/
Tu zobaczysz jak kolega walczył z brzuchem i nadmiarem tłuszczu, jaką stosował detę, treningi siłowe, aerobowe, ogólnie wszystko, godne naśladowania. Pozdrawiam.

Użytkownik paragraf edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Dołączona grafika

Olensa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
Biegam co wieczór właściwie w mniej więcej takim czasie. Na basen chodzę 2 razy w tygodniu. Tylko właśnie z tym jedzeniem mam problem bo niby jem te 5 posiłków dziennie ale na wadze nie widze różnicy. Jedyny efekt to spadek biustu;/ ale to chyba przez bieganie... A mógłbyś nieco przybliżyć kilka przykładów co powinnam jeść? Dzięki za pomoc :)
  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
rano zjedz musli na bazie platków owsianych i ugotuj sobie 2 jajka. Potem 3 razy pierś z drobną ilością makaronu/ryżu a na wieczór chudy twaróg i oliwa z oliwek. Musisz wyliczyć sobie ile kalorii spalisz, i jedz tyle kalorii minus 400 i powinoo iść w dół. Nie bój się to że biust opadł to złudzenie, przy odpowiednich ćwiczeniach może się tylko poprawić. A no i samo bieganie pomoże spalić tłuszcz ale warto ćwiczyć mięsnie nawet u kobiet, nie w celu budowy jakiejś tylko poprawia to bardzo wygląd :)
  • 1
Dołączona grafika

Olensa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
wielkie dzięki, chciałam do Ciebie napisać ale kiepsko sie tu odnajduję na tym forum i jak chciałam Ci napisać wiadomość dowiedziałam się ze musze najpierw napisać 30 postów :) co do posiłków to cos w tym stylu jem oprócz oliwy z olwiek, no i nie przepadam za mięsem :/
  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
Jak można nie lubić mięsa hehe :D No możesz czasem zastąpić je twarogiem ale jednak mięso jest potrzebne. A może rybka? Dorsz, łosoś tuńczyk? Musisz znaleźć to co ci smakuje i bedzie zarazem dobre dla ciebie. Ja kiedyś nie cierpiałem ryby , ryzu mogłem jesc maks 70-80g ale przyzwyczaiłem się i ryzu jem 2 razy tyle a ryba to jedno z moich ulubionych zrodeł białka :D
A jak chcesz podziękować to kliknij strzałeczkę pod moimi postami :). :)

Użytkownik paragraf edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Dołączona grafika

Olensa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy w zrzuceniu oponki :)
zrobione:) a Rybe lubię, zwłaszcza tuńczyka i tworzę z jego udziałem różne sałatki :))) postaram się walczyć z tym mięsem :D no i idę ugotować te jajka na rano :D Miłego wieczorku :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024