Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka dieta/trening?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Bajak
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaka dieta/trening?
Witam, mam 18 lat, od 185 do 190 cm wzrostu, oraz wagę 60-65 kg (dawno nie sprawdzałem). Jak widzicie jestem chudy, chcę jednak trochę zwiększyć masę oraz nabrać mięśni. I tu moje pytania: Jak rozplanować dietę dzienną, jak rozbudować klatkę, bicepsy, tricepsy, ile razy w ciągu tygodnia chodzić na siłownię i jak zacząć na tej siłowni (chodzi o to ile serii najlepiej itp). Wiem, że diety zbytnio nie przestrzegałem wcześniej, jadłem niedużo białka, mięsa też mało, podjadałem dużo chleba. Proszę o pomoc, czas się nie liczy, liczę także na propozycję ćwiczeń domowych. Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
  • 0

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta/trening?
co do treningu , to zly dzial , ale podpowiem ci zebys zaczal od FBW ( masz podwieszone w dziale trening - i tam tez pisz takie pytania ) . Co do diety , opisz nam swoja aktywnosc ( czy grasz w noge , biegasz , chodzisz na basen itp. ) oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne ( masz w podwieszonych - ten dzial ) , i poczytaj jak powinna wygladac dieta ( podwieszone ) w dodatku jest tam gdzies dieta dla ucznia ( jak zwykle podwieszone :D )
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

Bajak
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta/trening?
Nic nie rozumiem z obliczania zapotrzebowania kalorycznego, obliczyłem tylko to:
Basal metabolic rate BMR
- Men BMR = (9.99 X weight (kg)) + (6.25 X growth (cm)) - (4.92 X age) + 5
Wyszło mi 1706.98, dalej nie mogę nic rozwiązać, bo nie wiem ile spalam przy aktywności fizycznej.
Co do aktywności to obecnie w zimę to trenuję tylko przed komputerem i TV, jak robi się ciepło to prawie codziennie gram w piłkę nożną przez 2h.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta/trening?
Przeczytaj jeszcze raz ten temat, a zrozumiesz.Trening w odpowiednim dziale.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta/trening?
JW Michał napisał ! trochę chęci a wszystko sięda ! pzdr



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024