Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stagnacja a silne zakwasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Tomek27
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stagnacja a silne zakwasy
Witam. Trenuję na siłowni regularnie ponad 3 lata, trochę sie naczytałem różnych artykułów, ale wciąż nie mogę się uporać z jednym problemem, dlatego tutaj piszę.. Mianowicie mam duży problem z klatką, jest strasznie słaba a jednocześnie po treningu tylko na tej parti mam zakwasy i to czasami naprawdę mocne. Na pozostałych partiach nie mam żadnych zakwasów ale na siłe i kształty nie narzekam, no oprócz klatki bo w wakację aż trochę wstydzę się ściągnąć koszulkę :D. Cwiczenia zmieniam co 2 miesiące, każdą partię ćwiczę raz w tygodniu, 3-4 ćwiczenia po 3-4 serie (12-6 powtórzeń). Co mogę zrobić z tą klatką żeby ją ruszyć?? brak mi pomysłów, i czemu mam na tylko na niej zakwasy jeśli wogóle mi ona nie idzie? :/ Genetyka do dupy czy co..
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja a silne zakwasy
Musisz nadal szukać nowych pomysłów, zmieniać ćwiczenia, np może nie zaczynaj od płaskiej, tylko ustaw ją na 10 stopni, też płaska, ale już pod lekko innym kątem angażuje klatkę, możesz zastosować metodę wstępnego zmęczenia, zmieniaj, kombinuj, w końcu znajdziesz sposób na swoją klatkę.Tego, że jedynie w klatce masz zakwasy nie bardzo wiem jak wyjaśnić, ale także kombinuj, może mniej powtórzeń, a trochę większy ciężar, może odwrotnie.Kulturystyka jest sportem, w którym musisz się wsłuchać w soje ciało, więc spróbuj to zrobić.
  • 0

Tomek27
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja a silne zakwasy
Z ćwiczeniami będę dalej kombinował, ale czasami mam chwilę zwątpienia bo naprawdę nic nie idzie i zacząłem się już zastanawiać że może taką mam poprostu genetykę lichą no bo 10-12 seriami klatki raczej nie przetrenuję :D
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stagnacja a silne zakwasy
Nie, próbuj dalej w końcu znajdziesz to optymalne rozwiązanie dla klatki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024