Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

motorzeszow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
Witam, moze zaczne od podstaw, mam 19 lat, wzrost: 183, waga 70 kg czyli jak na ten wzrost dosc malo, Cwicze od mniej wiecej 8 miesięcy, teraz chciał bym zaczac moj pierwszy cykl z kreatyna i dextro juice, trenuje 3 razy w tygodniu, mógłbym prosic o jakies ustalenie dzienniej dawki przypasowanej do mnie? i Jesli macie jakies propozycje co mogłbym jeszcze dołozyc do tego. Diete stosuje własna, obliczone minimum kalori staram sie dziennie uzupelnic, lec zniestety z moim trybem zycia nie zawsze jest to mozliwe. z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
Kretka ok ale dextro juice olej nie potrzebne przy mono czy jabłku ewentualnie (bo na początek innej kretki dla ciebie nie przewiduje). Możesz dorzucić glutamine, aminowkasy, aminokwasy rozgałęzione (tzw. BCAA), witaminy (w formie preparatu ale to już poza konkurencją). Dzienna dawka dla ciebie to max 10g podzielona na 2 porcje po 5g albo ostatecznie 3 porcje po 3g. Jaką kretke masz na oku i ile możesz przeznaczyć na cyklona?
  • 0
Dołączona grafika

motorzeszow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
zakupilem kretke olimpa mega caps 1250 150 kapsów, czyli wychodzi ze 2x dziennie po 4 kapsy? powiedz mi jeszcze w jakich porach dnia, przed czy po treningu?? mam do wydania jeszcze jakies 200zl i mysle ze to na poczatek wystarczy. oczywiscie jesli jest potrzeba moge wydac wiecej ale tak sobie zalozylem ze jeszcze 200zl powinno mi wystarczyc. Pozdrawiam
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
Kretke zakupiłeś jedna z najgorszych wśród mono.
No ale jak juz ja masz to niech będzie.
Proponuje 4 capsy przed (30min) i 4 po treningu.
W dni nie treningowe 3capsy rano i 3 7-8h po pierwszej dawce.

Do tego mozesz dozucić dextro juice i brać 40g po treningu razem z kretą.

Reszta supli to moze być BCAA i/lub glutamina.
Jezeli masz problemy z uzupełnieniem składników odzywczych mozesz pomyslec o gainerze.
Pamietaj najpierw dieta potem suple, wtedy wyciśniesz z supli max.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

motorzeszow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
jesli ta kretka jest niezbyt dobra to jaka polecacie?? moze uda mi sie tą komus wcisnac a zakupic inna, ale czlowiek jak zwykle mysli po fakcie, no ale trudno.
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
Universala w proszku bądź MRM'a w tabsach bądź SCI-Fita w płynie ( co do tego ostyatniego to nie brałem i nie daje pewności)
  • 0

motorzeszow
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
dobra, kretke zostawiam narazie tą ktora mam, zakupilem dzis BCAA i glutamine, mozecie mi teraz jakos rozpisac jak to brac? jak to znaczy czy moge brac jednoczesnie te dawki czy musze jakos to rozłozyc.
  • 0

Adasiek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
Zależy w jakich dawkach masz to wszystko ale ogolnie to:
W dni treningowe Glutamina bezpośrednio po treningu i przed snem,BCAA około 1h-30min przed treningiem,kreatynka po treningu
W nietreningowe Glutamina tak jak na opakowaniu,BCAA okolo 20-30 min przed posiłkami,kreatyna w godzinach mniej wiecej podobnych do tych w których bierzesz w dni treningowe.
Ciężko mi dokładnie rozpisać jeśli nie wiem z jakiej firmy to suple i w jakich dawkach na jednego tabsa
Pozdrawiam
  • 0

pakershop
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac... Poczatkujacy prosi o porade
Jeżeli chodzi o Kreatyne zwykły monohydrat to polecam Universal Micronized Tania i dobra :unsure: lepsza niż Olimp ale osobiscie zarzuciłbym Univesal Storm po tym siła idzie napewno. na regeneracje mozesz sobie dołaczyc aminokwasy Xtreme Amino 5400 z FA albo Super Amino 4800 z Dymatize naprawde dobre.
Zapraszam na Strone www.pakershop.pl gdzie znajdziesz tanie suple :D

Pozdrawiam
zespół Pakershop
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024