Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa
Witam serdecznie. MAm 87kg 176 cm i 36 cm ostatnio odluscilem sie i postanowilem sie zabrac za siebie.Gdzies 1,5 roku temu wazylem 76kg.Chialbym spalic ten tluszcz ktory umiejscowil mi sie na brzuch i na bokach.Chcialbym odrazu spalac i budowac rzezbe i mase mam do dyspozycji 500 zł.Chcialem zakupic sobie SN NO-Xplode 820 g + Power horse 1000g + kreatyna + aminokwasy rozgalezione +hmb.Mam jeszcze pytanko czy np jak chcialbym dokuic do tego jakis spalacz tluszczu to czy to by nie mijalo sie z celem chodzi mi o budowe masy i rzezby.Cwicze juz 3 lata (z przerwami).1,5 roku temu bralem nitrobolon + kreatyna + bialko.Dodam ze nie mam diety nie umiem sobie jej ulozyc i niewiem na czym to polega.Prosze o rady i sugestie z gory dziekuje i pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Nie da sie jednocześnie robić masy i redukcji to 2 sprzeczne ze sobą diety. Na mase ładujesz więcej węgli mniej białek a przy redukcji obcinasz węgle i ładujesz więcej białek. Oczywiście możesz robić czystą masę dorzucając aeroby ale masa będzie wolniej szła. Zrób najpierw jak najwięcej masy a później redukcja o te pare kilo.

 

 

Spalacz tłuszczu Biotech: http://www.fabrykasi...palacze-tuszczu


  • 0
Dołączona grafika

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa
najlepiej zrób tak jak ja 2 lata masa rok rzeźba
  • 0

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa
poprosze o dalsze rady chce zrobic rzezbe z redukcja
  • 0

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa
Na początek radzę nie kupować żadnych "spalaczy tłuszczu" w tabletkach czy proszkach. Zrób temat w dziale diet i postaramy się ułożyć dietę specjalne dla twojego przypadku. Tak jak to chudy napisał nie da się na raz redukować tkanki tłuszczowej i budować masę. Dieta to podstawa budowania masy jak i jej spalania, bez niej nie osiągniesz zamierzonego celu także na razie sama dieta i początkowe ćwiczonka. I taka sugestia ode mnie pij dużą ilość wody mineralnej niegazowanej.
  • 0

kristek86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Dokładnie tak jak napisał "Mefisto2008" - podstawa to dieta z ujemnym bilansem kaloryczny , do tego trening i na końcu można dodawać jakieś odżywki lub suple. Jak wiadomo na rzeźbie powinno się spożywać więcej białka, więc tutaj może przydać ci się jakieś białko (np. WPC EnergyPharm - dobrze się rozpuszcza i nie pieni), ewentualnie kreatyna (TCM EnergyPharm) i BCAA (aminokwasów nigdy za dużu :)), HMB bym odpuścił, bo od lat uznawane jest za placebo.

Powodzenia


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Dokładnie tak jak napisał "Mefisto2008" - podstawa to dieta z ujemnym bilansem kaloryczny , do tego trening i na końcu można dodawać jakieś odżywki lub suple. Jak wiadomo na rzeźbie powinno się spożywać więcej białka, więc tutaj może przydać ci się jakieś białko (np. WPC EnergyPharm - dobrze się rozpuszcza i nie pieni), ewentualnie kreatyna (TCM EnergyPharm) i BCAA (aminokwasów nigdy za dużu :)), HMB bym odpuścił, bo od lat uznawane jest za placebo.

Powodzenia

 

Ten EnergyPharm to niestety kiepski wybór. O ile monohydrat (truskawka) był naprawdę smaczny tak pozostałe suplementy jak BCAA czy białko wołały o pomstę do nieba. Może i tanie, ale wolę dorzucić nieco więcej kasy na coś lepszego.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


kristek86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Ten EnergyPharm to niestety kiepski wybór. O ile monohydrat (truskawka) był naprawdę smaczny tak pozostałe suplementy jak BCAA czy białko wołały o pomstę do nieba. Może i tanie, ale wolę dorzucić nieco więcej kasy na coś lepszego.

 

Odżywki czy też suplementy kupujesz ze względu na smak, czy jakość i dobre działanie. Co z tego, że super smakuje jak ten smak to albo słodziki albo inne chemiczne udoskonalenia. Dla mnie nie musi smakować, tylko ma działać i być dobrej jakości, a wg badań i składu EnergyPharm przypadł mi do gustu.

 

Nie raz używałem droższych supli znanych już marek na rynku i też trafiały się takie, że smak nijako pasował do podanych na opakowaniu. A z resztą czy dobrze smakuje czy też nie, to kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;)

Pozdrawiam


  • 0

kult
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

To tak jakbyś jadł jedzenie, które Ci nie smakuje. Teoretycznie da się i można, ale po co? Po jakimś czasie wrócisz do tego, które Ci smakuje.


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


manolo29
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

W celu zwiększenia masy mięśniowej stosuję LargoMass, który podrzucił mi trener. U mnie rzeczywiście działa. Preparat ma całkowicie naturalny skład, więc w żaden sposób nie obciąża organizmu. Dodatkowo zawiera argininę, która syntetyzuje tlenek azotu, wspomagający transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej. Natomiast karnityna znacznie podnosi wydolność i wytrzymałość. Chociaż jak dla mnie najlepszy jest ekstrakt z tribulus terrestris, który zwiększa poziom testosteronu we krwi.


  • 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Kreatyna jak najbardziej zarówno na redukcji jak i na masie. NIe da się jednocześnie robic masy i redukować. Jedno przeczy drugiemu, na masie podnosisz kcal ponad wymagane zapotrzepowanie, natomiast na redu te kcal tniesz. Pewnie chodzi Ci o recomp, jest oczywiście możliwy, ale potrzeba sporo czasu, poświęcenia, odpowiedniego treningu oraz diety. Ja bym robił tak, że dietę ustawił bym na ujemny bilans, oczywiście zaczął od np ucięcia 200 kcal i jak będzie stagnacja, to uciszasz kolejne 200 kcal. Do tego aby uwidocznić mieśnie, bym po prostu zrobił jakiś FBW oczywiście z regresem. Może być np 5x5. Co do odżywek, to jak pisałem, kreatyna spoko (najlepiej mono), gainera bym odpuścił, hmb tak samo. Bcaa warto brać, tak samo białko (np zwykły koncentrat 100% Whey Protein Scitec'a jak już zależy na smaku...). Spalacz i przed treningówki bym odpuścił, niektóre mają sporo cukru. Lepiej mała czarna oraz beta alanina + cytrulina + agmatyna przed treningiem.


  • 0

S14L07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Może nie najgorszą propozycją na poprawienie metabolizmu/przemianę materii, będzie coś z medycyny naturalnej, taka alternatywa dla całej tej chemii. Wiem z własnego doświadczenia że niektóre zioła mają bardzo silne działanie, i wpływają znacząco na pewne procesy.


  • 0

pawel102
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Ja raczej nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie moja działka za bardzo...


  • 0

Ludziom umykało tak wiele rzeczy, gdy za dużo mówili.


kristek86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Kreatyna jak najbardziej zarówno na redukcji jak i na masie. NIe da się jednocześnie robic masy i redukować. Jedno przeczy drugiemu, na masie podnosisz kcal ponad wymagane zapotrzepowanie, natomiast na redu te kcal tniesz. Pewnie chodzi Ci o recomp, jest oczywiście możliwy, ale potrzeba sporo czasu, poświęcenia, odpowiedniego treningu oraz diety. Ja bym robił tak, że dietę ustawił bym na ujemny bilans, oczywiście zaczął od np ucięcia 200 kcal i jak będzie stagnacja, to uciszasz kolejne 200 kcal. Do tego aby uwidocznić mieśnie, bym po prostu zrobił jakiś FBW oczywiście z regresem. Może być np 5x5. Co do odżywek, to jak pisałem, kreatyna spoko (najlepiej mono), gainera bym odpuścił, hmb tak samo. Bcaa warto brać, tak samo białko (np zwykły koncentrat 100% Whey Protein Scitec'a jak już zależy na smaku...). Spalacz i przed treningówki bym odpuścił, niektóre mają sporo cukru. Lepiej mała czarna oraz beta alanina + cytrulina + agmatyna przed treningiem.

 

Dosłownie w 100% zgadzam się z Tym co napisał "BeBig". U mnie kreatyna, beta-alanina, bcaa i białko to podstawa bez względu czy jestem na masie czy redukcji. Do tego kofeina i arginina też czasami wleci.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple na spalenie tluszczu rzezbe i mase miesniowa

Ja wielokrotnie wspominałem, że beta-alanina działa na mnie aż nadto :) bardzo jestem wyczulony na jej swędzenie i często nawet przy małych dawkach były z tym duże problemy. Osobiście polecam cytrulinę, naprawdę świetne rozwiązanie pomiędzy argininą i betą :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024