Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrot do formy sprzed lat, Trening na rzeźbę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Jolero
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrot do formy sprzed lat, Trening na rzeźbę
Witam wszystkich:)

Jestem nowy na tym forum, to jest moj pierwszy post wiec wrazie nie stosowania sie do regulaminu prosze o wyrozumialosc moderatorow.

Mam 18 lat, mam 183 cm wzrostu i teraz okolo 75 kg wagi. Jakies 3 lata temu mialem operacje i lekarz zabronił mi cwiczyc. do tego czasu cwiczylem rok bez wiekszych niz 2 dni przerw( pierwszy kontakt z silownia). Od tamtej pory moja waga spadla z prawie 90 do marnych 75 i praktycznie nie widzialem siłowni na oczy. Trenowalem troche tajski box, MMA, kick boxing, ale to raczej dla formy. Teraz mam sporo wolnego czasu wiec zamierzam wrocic do cwiczeń. Moim celem jest to aby usiagnac jakas nienaganna sylwetke, bo teraz brzydze sie siebie w lustrze ogladac. przydalo by mi sie przybrac troche na barkach, wyrzeźbic ramiona brzuch(pozbyc sie zalegajacego na nim tłuszczu), klatke i oczywiscie nabrac masy na plecach. Prosze wiec o jakie rady, mozliwe rozklady treningu. Jeśli ktos by mial ochote i sie na tym znał to prosze tez o jakas dietke, czego mi wolno czego nie wolno( wiem ze to temat od treningow ale nie zasmiecajmy). Czy robi to jakis problem ze na siłownie smigałbym sobie z rana? odrazu jak wstane? bo wieczor chcialbym poswiecic czemu innemu. Licze na wasza pomoc i tresciwe odpowiedzi:) z góry dzieki
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot do formy sprzed lat, Trening na rzeźbę
Napewno trening jakim powinieneś rozpocząc to ogólnorozwojówka 6-8tyg.
Dalej nasówa mi sie pytanie.
Czy masz duzo tego tłuszczu?

-Jeżeli nie jest go zbyt wiele mozesz dobrac sobie diete z mniejszą ilościa węgli niz przy diecie na mase lecz wiecej niz przy typowej redukcji i podczas tej ogólnorozwojówki robić 3-4x w tyg aeroby + np. 6 weidera.
Przez ten czas spalisz troszke zbędnego tłuszczu i przyzwyczaisz miesniedo wysiłku.
Po ogólnorozwojówce plan na mase.

-jezeli w pierwszej kolejności zalezy Ci na pozbyciu sie tłuszczu to podczas ogólnorozwojówki dieta redukcyjna i tak samo aeroby 4xw tyg ( od razu po treningu ogólnorozwojowym lub rano na czczo) i 6 weidera.
Po ogólnorozwojówce trening na mase.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Jolero
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrot do formy sprzed lat, Trening na rzeźbę

-jezeli w pierwszej kolejności zalezy Ci na pozbyciu sie tłuszczu...


dzieki za rady;)

Tego smalcu nie jest az tak dozo... Jak na75 kg przy 183 cm, najwiecej na brzuchu i cycach. chcialbym zeby to wszystko ladnie przeszlo mi w miesnie, nie chce tego spalic i wygladac w ogole jak nie wiem co. Chce przytyc... nie w tłuszcz ale juz w miesnie. aha i zalezy mi na zrobieniu tego jak najszybciej:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024