Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

szwagijer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje diety
Witam.

Może nie jestem kulturystą, ani nie śmigam 5razy w tygodniu na siłownie, ale uprawiam sport od kilku lat i zauważyłem, że odpowiednie żywienie jest bardzo ważne.

Chodze od dobrych kilunastu dni po tych forach i czytam przeróżne tematy na temat diet. Dalej jednak nie wiem jaką diete mam zastosować, bo co przypadek to jest trochę inna dieta, poza tym ludzie sprzeczają się co jest dobre a co nie, więc jedna osoba to co zachwali do druga zaraz zgnoi, przez to mam tylko jeszcze bardziej namieszane.

Żeby nie zabierać więcej czasu to podam może jakieś informacje.
Ukończone lat 16. Trenuje od ponad 5lat piłkę nożną. Częstotliwość treningów to wcześniej 7 razy w tygodniu, w wakacje, ferie i przerwy świateczne 14 razy w tygodniu, a od jakiegoś roku jest to również 6-7razy w tygodniu, rzadziej 5. Do tego mam 3jednostki wychowania fizycznego w szkole (poniedziałek, środa normalne zajecia, wtorek basen). do tego sobie wyskocze sobie od 1 do 3 razy na lodowisko/basen.

Moje pytanie brzmi: co jeść, w jakich ilościach to jeść, w jakich godzinach/odstępach. jedyne co mnie ogranicza pod tym względem to szkoła od 8:30 do 15-16 i treningi od 16 do 17:30-18. wtedy ciężko mi coś przygotować, ale zawsze mogę sobie coś wziąść do szkoły w te hermetyczne opakowania i wszamać na przerwie, ew. po szkole. bo pomiędzy szkołą a treningiem nie zdążam dojechać do domu.

Nie zależy mi na jakimś nabraniu masy, albo odchudzaniu się. Chce po prostu tak dobrać dietę, żeby spalić niepotrzebny tłuscz, czyli jednak zredukować tą niepotrzebną tkankę, ale niekoniecznie tracić przy tym wagę bo to miejsce chciałbym zapełnić tkanką mięśniową, aby móc się rozwijać fizycznie. Ostatnimi czasy próbowałem jakoś uciąc jedzenie ale to tylko poskutkowało tym, że spalałem mięśnie, a ta uciążliwa tkanka została tak jak była.

Jeżeli nie nadaje się na to forum ze względu na wiek, zainteresowania, cele czy też dyscypline to nie chcąc nikomu wadzić na tym forum proszę z góry o usunięcie tematu.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
Kolego podaj dane : Waga wzrost , ile treningów piłki w tyg.

Idę oglądać mecz Psów , jak wrócę to odpisze .

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
Nie oglądaj tego chłamu :D Psy :P

szwagijer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
ilośc treningów napisałem, zapomniałem o wadze i wzroście..
173cm, waga waha się w granicach 66-68kg, z czego ostatnio jak się zacząłem trochę pilnować z jedzeniem to około 66,5kg ważę pod koniec dnia.

a co do tych treningów to jest przeróżnie, w czasie sezonu 6treningów + mecz (w tym co najmniej jeden trening tzw. siłowy, czasem nawet dwa). mam godzinkę lekcyjną basenu we wtorki. te dwa W-F. i samemu sobie w weekend przeważnie ide na lodowisko raz na tydzien, czasem dwa, niedlugo jak beda swieta to pewnie czesciej. no i samemu na basen sie wybiore w weekend tez sporadycznie.

jak trzeba coś wymyślnego ugotować czy coś to raczej powinno dać rade, tyle tylko, że będzie to raczej na zimno jak mówiłem w pudełeczku na przerwie zjem.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
Szczerze nie wiem co Ci do końca doradzić , dla tego że warzysz bardzo mało a, chcesz jeszcze spalić tłuszcz . Przy takiej liczbie treningów palisz wszystko co masz czyli mięśnie i tkankę tłuszczową .

Najważniejsze są w twoim przypadku posiłki około treningowe . Tzn duża ilość ww , trochę mniej b przed treningiem i na odwrót po treningu.
Zobacz w poniższy link :
http://forum-kultury...-i-ciekawostki/



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety

Nie oglądaj tego chłamu :D Psy :P


haha ale mają farta , nie do wiary :D



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szwagijer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
Właśnie zalega mi dość duża jak na moja aktywność tkanka której nie mogę niestety spalić. Jakoś dwa czy trzy lata temu miałem półroczna kontuzje, ruchu dosłownie 0 i jadłem wszystko co miałem w swoim zasięgu. Przez to obrosłem troszke, część spaliłem od tak, a reszty się nie mogę pozbyc od tamtego czasu.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
Chodzi Ci o tkankę z tali ??

Wywal ww z ostatniego posiłku .



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szwagijer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
głównie jest właśnie na brzuchu i klatce piersiowej, chociaz na udach i łydkach tez zalega, mimo, że gram w piłę codziennie.
Czyli po prostu wywalić ze swojego jadłospisu pokarmy z tego linku co podesłałeś ? wiadomo slodycze i inne gówna całkiem odrzucam.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje diety
W linku są produkty tylko i wyłącznie które możesz stosować .



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024