Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy , potrzebuje stali


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin_s
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 461 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy , potrzebuje stali
Witam , zwracam sie serdecznie do wszystkich , którym zalega niepotrzebny kawałek stali , dokładniej 300x50x6-7mm , może być D2, ats34, n690 :)
chętnie odkupie kawałek o takich wymiarach ponieważ od dłuzszego czasu chodzi mi po głowie zrobienie dużego nożyka :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
z góry dzięki za pomoc
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy , potrzebuje stali
Niezłego rzeźnika projektujesz...
Nie szukałeś żelaza na złomie?
Tam cuda można znaleźć.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy , potrzebuje stali
Marcinie, warsztat mas zna tyle fenomenalny,z e wg mine powinienes ciut zmienic projekt, coby nie byl taka zzyna z Busse - przy takich umiejetnosciach to juz nie wypada kopiowac po prostu cudzych nozy, stac cie na wiecej, wiem bo widzialem ;)
  • 0

budo_marcin_s
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 461 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy , potrzebuje stali
Cynik,wiem ze to jest forma plagiatu :oops: ale zapewniam wszyskich ze to tylko z powodu tego iz cierpie jak pewnie połowa Polaków na duzy niedosyt finanosowy i nie stac mnie na kupienie tego co bym chciał ( więc po taniosci próbuje sobie to jakoś wynagrdzic). Zapewne mr. Busse nie bedzie miał mi tego za złe , a co najwyżej usmieje sie do łez widząc nieudaną replike swojego dzieła ( a co do projektu to cięzko jest poprawić doskonałośc :) )
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy , potrzebuje stali
mam K340 300x40x7/9 mm (tzn ze zmienna grubością).
K340 ma chyba o 2% mniej chromu z tego co pamiętam niż K310 (D2) więc bardziej rdzewieje, no i 40mm a nie 50, ale jak niczego nie znajdziesz (a widze ze brać nie ma żadnych ofert) to moge Ci to opchnąć.
Bohler pod niebiosa wychwala tą stal (microclean po elektrożuzlowym przetopie wiec miodzio czystość - siary i fosforu prawie nic) i właściwości mech -zwłaszcza trzymanie ostrza- ma ponoć bajeczne. Ja jeszcze niczego nie zrobiłem z tej stali - a mam 3 takie kawałki - to jeden mogę odpalić :wink:

ozwij sie jeśli niczego innego nie znajdziesz.
N690 to ino 3,5mm mam - to na necki i foldery albo Activatory dobre a nie na Bussole
  • 0

budo_marcin_s
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 461 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy , potrzebuje stali
Panowie , dziekuje za zainteresowanie , dzieki wam stałem sie posiadaczem D2 oraz N690 w pożądanym rozmiarze .
raz jeszcze DZIĘKI poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024