Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

otulony_mrokiem
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytan
Witam, otoz od nastepnego miesiaca mam zamiar zaczac chodzic na silownie, dodam, ze kiedys trenowalem, bylo to dawno temu, mialem wtedy 14 gdy zaczalem. Trenowalem okolo 1,5 roku intensywnie, bralem kreatyne, dekstroze i inne odzywki, pozniej anapolon i testosteron, przestalem i pozniej raczej trenowalem okazjonalnie. Cala mase i wszystko co zdobylem na silownie stracilem powiedzmy, ze dzieki "zabawie" Otoz, obecnie mam 23 lata, okolo 180cm wzrostu i 70kg wagi, pracuje w anglii na budowie, czyli mam bardzo ciezka prace fizyczna. Prosze o pomoc w doborze odzywek, przez te lata wiele sie zminilo i nie bardzo orientuje sie co teraz jest dobre, nie jestem rowniez oczytany, nie znam sie na cyklach itp. Zalezy mi, zeby uzyskac bardzo szybko duzo masy, wiem, ze obecnie dobrze dobrane odzywki daja efekty podobne do sterydow. Bede chodzil na profesjonalna silownie i koszty na diete i odzywki nie maja znaczenia, byle w granicach zdrowego rozsadku. Chialbym prosic o jakis rozpis dla mnie, jakie odzywki jaka dieta, jak brac w jakich ilosciach, itp jeszzce raz dodam, ze, zalezy mi na duzej masie i prosze o jak najsielniejsze mieszanki. Dodam jeszcze, ze jestem z natury dobrze urzezbiony, oraz nie przepadam za jedzeniem
Z gory dziekuje za pomoc
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytan
Poczytaj w dziale dieta podwieszone diety na mase i spróbuj coś ułozyć i wlepić , my ewentualnie poprawimy coś.
Jeżeli idziesz dopiero na siłke to proponuje przez ok 6 tyg przyzwyczaić mięsnie do wysiłku lżejszym planem.
Zrozumiałem ze nie przepadasz za jedzeniem.
Kiedy będziesz miał diete mozesz jako uzupełnienie dokupic odpowiedniego gainera, ale to wtedy gdy dieta będzie gotowa.
Narazie radze Tobie nie inwestowac w suplementy (kreatyna,staki).
Zobacz w początkowym okresie jak miesnie reaguja obecnie na treningi, daj im sie zaaklimatyzować, wtedy z suplemetacji np. kreatyną wyciągniesz dużo wiecej masy.

Poza tym będzie Tobie na pewno łatwiej łapac mase gdyż juz kiedyś ją miałes.
Bedzie to proces odbudowy.
Sam to przezyłem ;)
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

otulony_mrokiem
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytan
troche sie nie zrozumielismy, moja wina zle to opisalem, gdy zaczynalem cwiczyc bylem bardzo chudy nie znam wagi dokladnie ale pamietam ze mialem 27-28cm w biku, pamietam tez, jak konczylem z melanzami mialem tyle samo na biku i wazylem okolo 56 kg, to co na silowni zrobilem na sucho juz odzyskalem, obecnie mam okolo 35cm, mam na prawde bardzo ciezka prace fizyczna, miesnie przyzwyczajone juz sa do wysilki, wiem, ze to nie to samo co silownia, bo tam kladzie sie nacisk na kazda partie miesnia osobno, ale na sucho juz wiecej nie zrobie na mase, uwierz znam swoje cialo. Wiec prosze o jak najlepsza i najsilniesza mieszanke odzywek na mase jaka sie da, nie znam sie na tym dlatego tu pytam
  • 0

otulony_mrokiem
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytan

troche sie nie zrozumielismy, moja wina zle to opisalem, gdy zaczynalem cwiczyc bylem bardzo chudy nie znam wagi dokladnie ale pamietam ze mialem 27-28cm w biku, pamietam tez, jak konczylem z melanzami mialem tyle samo na biku i wazylem okolo 56 kg, to co na silowni zrobilem na sucho juz odzyskalem, obecnie mam okolo 35cm, mam na prawde bardzo ciezka prace fizyczna, miesnie przyzwyczajone juz sa do wysilki, wiem, ze to nie to samo co silownia, bo tam kladzie sie nacisk na kazda partie miesnia osobno, ale na sucho juz wiecej nie zrobie na mase, uwierz znam swoje cialo. Wiec prosze o jak najlepsza i najsilniesza mieszanke odzywek na mase jaka sie da, nie znam sie na tym dlatego tu pytam

aha dodam jeszcze, ze jak zaczne chodzic na silownie to zaczne dobrze sie odzywiec, narazie nie jem zbyt duzo, ale to sie zmieni gdy zaczne cwiczyc, wiem mniej wiecej jak jesc i co jesc, ryze, makarony, piers z kurczaka, oliwe, ryby itp
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytan
Dobra dieta + gainery (mutant mass , muscle juice , gain fast).
Radze jednak abyś przez jakis czas poćwiczył bez supli aby przyzwyczaic kazdą partie do wysiłku (praca fizyczna to nie to samo co cykliczny i systematyczny trening)
Więcej wyciagniesz z tych supli uwierz mi.

Jeżeli chodzi o kozackie cestawy to.

Przedtreningowe : No-Xplode, Shock Therapy, Animal Pump

Do przedtreningowego albo jako sam : Storm

Możesz kupić jednego staka lub dwa (jeden przedtreningowy a drógi polecam STORMA)

Jeżeli masz wystarczające fundusze do tego jakies aminokwasy.

Jeżeli masz ciezką prace fizyczną, a chcesz złapac masy ćwicz intensywnie (max 60-75min) i 3 x w tyg max 4.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

otulony_mrokiem
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytan
wielkie dzieki, nie bawem zakupie to, pierwszy miesiac pocwicze na sucho, zeby jakos troche sie przyzwyczajic. Jeszcze jedno pytanie odnosnie "buzerow testosteronu" czy warto to zakupic do tych odzywek co mi napisales?
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytan
W Twoim wieku buzer niewiele da, ale jak cos to mozesz zakupić po cyklu na stakach i do tego np. glutamine.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024