Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kakao - jakie, ile, kwestia sylwetki oraz słodzenia . WAŻNE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

BolicSTG
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kakao - jakie, ile, kwestia sylwetki oraz słodzenia . WAŻNE
Witam załogę .
Dodam, że zawsze ceniłem kakao naturalne gorzkie .
Niedawno coś tam słyszałem, znaczy szperałem po necie i natrafiłem na badanie, nie ważne .

1. Chcę się zapytać jakie kakao jest najlepsze, czy te brązowe z młynkiem na opakowaniu ?
2. Druga sprawa to ile łyżeczek, zaznaczam łyżeczek, nie łyżek powinno sięzjadać tygodniowo, by nie stało się nic z nerkami, a może to bzdety, ale jam ciekaw ?
3. Trzecia sprawa czy kakao jest równe lub nawet lepsze od odżywek, wiadomo operuje teraz innymi kategoriami, ale chodzi mi o mięśnie, czy ma ono działanie antykataboliczne (w anaboliczne troche nie wieże) ze względu na pewne składniki, jakby co to podam nazwy .....
4. I czwarta sprawa czy jeżeli do takiego szejka z kakao dosypie łyżeczkę cukru to cały szejk pójdzie na marne i straci to całą wartość odżywczą .

Zależy mi bardzo na zdrowych odpowiedziach, na odżywki mnie nie stać, a firmy coraz bardziej mnie irytują .....
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Kakao - jakie, ile, kwestia sylwetki oraz słodzenia . WAŻNE

Witam załogę .
Dodam, że zawsze ceniłem kakao naturalne gorzkie .
Niedawno coś tam słyszałem, znaczy szperałem po necie i natrafiłem na badanie, nie ważne .

1. Chcę się zapytać jakie kakao jest najlepsze, czy te brązowe z młynkiem na opakowaniu ?
TO W ZIARNACH JEST BARDZIEJ AROMATYCZNE LECZ SKŁAD JEST TAKI SAM , NIE ROBISZ PROFESJONALNYCH DAĆ WIĘC NIE MA CO PRZEPŁACAĆ.
2. Druga sprawa to ile łyżeczek, zaznaczam łyżeczek, nie łyżek powinno sięzjadać tygodniowo, by nie stało się nic z nerkami, a może to bzdety, ale jam ciekaw ?
DZIWNE PYTANIE . JAK ZJESZ KILKA ŁYŻECZEK DZIENNIE TO NA PEWNO NIE OBCIĄŻY TWOICH NEREK.
3. Trzecia sprawa czy kakao jest równe lub nawet lepsze od odżywek, wiadomo operuje teraz innymi kategoriami, ale chodzi mi o mięśnie, czy ma ono działanie antykataboliczne (w anaboliczne troche nie wieże) ze względu na pewne składniki, jakby co to podam nazwy .....
KAKAO JEDYNIE DO CZEGO MOŻEMY PORÓWNAĆ TO DO vITAMINY ALE NA PEWNO NIE DO ODŻYWKI . NIE MA DZIAŁANIA ANTYKAT.
4. I czwarta sprawa czy jeżeli do takiego szejka z kakao dosypie łyżeczkę cukru to cały szejk pójdzie na marne i straci to całą wartość odżywczą .
PO CO JADAM PO TRENINGU GOT. WOŁOWINĘ ?? RÓWNIE DOBRZE MÓGŁ BYM ZJEŚĆ SMAŻONY STEK Z CEBULKĄ I BOCZKIEM .

ODPUŚĆ TEN CUKIER . (NIE STRACI WARTOŚCI ODŻYWCZYSZ )
Zależy mi bardzo na zdrowych odpowiedziach, na odżywki mnie nie stać, a firmy coraz bardziej mnie irytują .....


Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


BolicSTG
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kakao - jakie, ile, kwestia sylwetki oraz słodzenia . WAŻNE
Witam. Dzięki za zdrową odpowiedź . POdrąże jeszcze okey .
Jesteś pewien , że epikatechina i etyloamina oraz ewentualnie teobromina nie zniosą katabolizmu .
Pewien znany kulturysta polski i farmaceuta (nie podam nazwiska) porównał te substancje do Clenbuterolu .
Substancje te mogłyby w pewien sposób zadziałać anabolicznie .

Teraz moje zdanie . Jeśli to racja to chyba bym musiał bardzo dużo tych łyżeczek zjeść .
Ale mimo wszystko dziękuje za rozwinięcie !
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024