Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening podstawowy dla zielonego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Vettori
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening podstawowy dla zielonego
Witam

Jakiś czas temu stwierdziłem, że nie możne tylko chlać piwska i oglądać TV ale trzeba się wziąć za siebie:D. Od razu zaznaczam, że moim celem jest jedynie osiągnięcie w miarę atrakcyjnego wyglądu nic więcej. Moim głównym problemem jest fakt, że w związku z moją pracą nie mam czasu na chodzenie na siłownie a co za tym idzie za jakiekolwiek konsultacje z osobą która jest w temacie są niemożliwe.
Zależałoby mi aby ktoś z Was doradził jaki trening jest możliwy w domu, jaki rygor treningowy muszę utrzymać i ewentualnie jakie sprzęty będą mi potrzebne. Zdaje sobie sprawę, że osiągnięcie czegokolwiek bez siłowni to jak trening piłkarski bez piłki ale może jednak coś da się osiągnąć w zaciszu domowym:D.
Sam staram się coś w tej kwestii kombinować ale boje się, że mogę sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Co do sprzętów to mam na razie jedynie drążek, na którym staram się podciągać na wszelkie sposoby (na razie dochodzę do 10 podciągnięć przy wzroście 177 i wadzę 72kg, czyli nie ma się zupełnie czym chwalić :(), 2 hantle 10 kg (30 powtórzeń w ćwiczeniu na biceps, i tak samo w ćwiczeniu na mięśnie klatki piersiowej), dodatkowo dwie hantle 5kg którym staram się ćwiczyć mięśnie ud. Oprócz tego oczywiste brzuszki, codziennie 5 serii po 50. Przed wszystkim ćwiczenia rozciągające a po zakończeniu bieg, ale jedynie 2 kilometry bo potem pompka wysiada:/ W miarę wolnego czasu staram się chodzić na basen, ale udaje się to najwyżej dwa razy w tygodniu.
Cały problem w tym, że nie wiem czy to wszystko co robię ma jakikolwiek sens, i czy tak ćwicząc nie spowoduje, że tylko sobie zaszkodzę.
Za wszystkie ewentualne rady w góry serdecznie dziękuję.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening podstawowy dla zielonego
Ale chcesz zrzucic tluszcz czy zrobic mase?? Bo wszystko zalezy od diety...
  • 0

Vettori
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening podstawowy dla zielonego

Ale chcesz zrzucic tluszcz czy zrobic mase?? Bo wszystko zalezy od diety...

Na początek chciałbym zrzucić parę killogramów (około 7kg) i wolę to zrobić w jak największym stopniu ćwiczeniami bo typowe diety odchudzające z tego co wiem strasznie wyniszczają organizm. Następnie chciałbym popracować nad siłą i rzeźbą w rozsądnych proporcjach.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening podstawowy dla zielonego
No to na rzezbe przede wszystkim dieta i wcale nie wyniszczajaca, bo nie jest to typowa dieta z gazety, gdzie jesz trzy razy dziennie jablko... Obnizasz ilosc wegli, zwiekszasz bialko. Musisz policzyc zapotrzebowanie kaloryczne i odjac 500 kalorii. Okolo 3g bialka na kilogram masy ciala, 1g na kmc i reszta wegle. Poza tym aeroby - ranno na czczo, badz po treningu silowym. Trening na maszynach, wiecej powtorzen (15+), moze byc FBW i moze byc obwodowy.
  • 0

Vettori
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening podstawowy dla zielonego
To już w takim razie wiem od czego zacząć i będę walczył:D Dzięki wielkie dla Ciebie za wszystkie wskazówki ! !
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024