Skocz do zawartości


Zdjęcie

początkujący


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

nikodem
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

początkujący
Witam,
domyślam się, że nie raz czytaliście taki post i nierzadko odpowiadaliście na tego typu pytania ale mimo wszystko i ja spróbuję. Chciałbym, żeby ktoś kto zna się na treningach itp. szczerze odpowiedział mi na pytania. Nie piszcie proszę, że to już było i że jestem benzadziejny itp. Jeżeli macie po mnie jeździć to lepiej nie piszcie nic, a ja mimo wszystko liczę, że znajdzie się ktoś doświadczony kto poświęci kilka minut aby podzielić sie swoimi doświadczeniami i dać mi kilka cennych rad. z góry serdecznie dziękuję.

otóż, chciałbym zacząć od września ćwiczyć, nie marzę o sylwetce jakoś bardzo rozbudowanej nie chcę wyciskać nie wiadmo ile. chcę wyglądać po prostu estetycznie, łądnie zarysowane mięśnie itp.

chodziłem na siłownie w zeszłym roku ale 'trener' pokazał tylko jak używać maszyn i tyle z jego rad. musiałem po kilku miesiącach zrezygnować.
więc proszę o radę przede wszystkim jakie ćwiczenia polecacie i może ewentualnie jakieś odżywki/spalacze tłuszczu - jestem zielony w tym. aa i ważne nie mam zbyt dużo czasu w tygodniu, bo studiuję medycyne a to czasochłonne zajęcie.

waże 79kg 180cm - troszkę tego tłuszczu zalega na mnie nie dużo no ale jest. mam 'duże' nogi.

z góry bardzo dzięki za poświęcony mi czas.
  • 0

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: początkujący
Przy takim wzroście i wieku 79kg to nie dużo dlatego proponuję budowanie masy. Trening 3-4 dniowy.
Na początek nie bierz odżywek ;) trochę poćwicz. Przede wszystkim trening raczej na wolnych ciężarach.
Ćwiczymy 1 partię raz w tygodniu.
http://forum-kult...h__1#entry64994
Proponuję na razie FBW.
Na rzeźbę przyjdzie czas latem :napalony:

Użytkownik Bucy15 edytował ten post Ponad rok temu

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024