Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój split. :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Odmieniec
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mój split. :D
Witam, ułożyłem sobie dwa plany ćwiczeń do splita 3x w tygodniu oraz myślę nad FBW 3x w tygodniu, ale plan do FBW z neta wezmę.
Chciałbym was prosić o ocenę tego planu, oraz od którego mam zacząć i po jakim czasie zmienić plan np. FBW na tego splita (słyszałem żeby zmieniać plany ćwiczeń co 6-8 tygodni).
Mój staż z takim poważniejszym `pakowaniem` to ok 3 miesiące, znam podstawy. :thumbsup:

SPLIT.

Poniedziałek.

KLATKA:
- wyciskanie hantli leżąc 4 serie
- przenoszenie sztangielki za głowę 4 serie
- rozpiętki hantlami 3 serie

TRICEPS:
- prostowanie ramion w opadzie tułowia z hantlami 3 serie
- fr. hantlami siedząc 3 serie
- fr. gryfem siedząc 3 serie


Środa.

BICEPS:
- unoszenie gryfa oburącz 3 serie
- unoszenie ramion z hantlami ze skrętem 3 serie
- unoszenie ramion z hantlami (młotkowe) 3 serie

PRZEDRAMIĘ:
- zginanie nadgarstków nadchwytem z hantlami 3 serie
- zginanie nadgarstków podchwytem z hantlami 3 serie

PLECY:
- wiosłowanie sztangą 4 serie
- podnoszenie hantli w opadzie tułowia 4 serie
- szrugsy 4 serie


Piątek.

BARKI:
- unoszenie hantli bokiem 3 serie
- wyciskanie hantli siedząc 3 serie
- podnoszenie sztangi do brody 3 serie

NOGI:
- przysiady z sztangą 3 serie
- przysiady wykroczne z hantlami 3 serie
- spięcia na palcach z obciążeniem 3 serie
  • 0

Egoista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Przerzucanie żelastwa:]
  • Staż [miesiące]:oj uzbiera się troche tego
  • Wzrost [cm]:179
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:80+-
  • Wyciskanie [kg]:130x5
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój split. :D
robiles obiea juz? obiega w sensie obiegowke by miesnie przyzwyczaic do treningu?
trening zmienia sie roznie, w zaleznosci od zapotrzebowania i naszych celow, czesto ulegaja tylko zamiany cwiczen a robi sie to by szokowac miesnie, ktore jak sie przyzwyczaja do cwiczenia to nie sa juz tak wydajne i podatne na rozwoj. do tego dochodzi zmiana celow czyli trening cykliczny. zaczynaj od fbw ok 1,5miecha cwicz, pozniej wbij na splita.
w twoim treningu dzielonym bym zrobil takie zmiany:
wyciskanie hatli skos, pozniej wyciskanie sztanga, rozpietki\brama\modlitewnik\przenoszenie hantli-tutaj wg uznania, najlepiej cwiczenie ktorego nie robiles wez pod uwage.

triceps prostowanie ramion w opadzie to nie na biceps? wez sciaganie linki zrob, pozniej francuza lezac sztanga albo hantlami a na koniec daj pompki francuskie

sroda..ja pierdole kolego zaczyna sie trening od najwiekszych parti ciala!! a od kiedy przedramie jest wieksze od plecow? a wiec plecy, biceps przedramie-taka musi byc kolejnosc. na plecy zrob takie cwiczenia:
podciaganie 2xmax, wioslowanie 4x, sciaganie linki do klaty x3, i fajne cwiczenie na rozciaganie czyli na wyciag gorny zakladasz linki, robisz 2kroki do tylu, pochylasz sie i scigasz ta linke do siebie na dol. biceps ok niech bedzie. przedarmie wez zrob sztanga jest wygodniej.
piatek ten sam blad. rob pierw nogi chyba ze robisz je tak by byly sobie:] na nogi zrob przysiady i wykroki, a spiecia to na lydki jest. barki zacznij od wyciskania hantli, pozniej na bok i podciaganie sztanki i gites.

kevin jak nie umie robic mc to zrobi sobie tylko krzywde wielka tym cwiczeniem:]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024