Skocz do zawartości


Zdjęcie

40-stka wybiła, chce schudnąć !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
szklo, szklo 2, Maciej nowy(mój syn) i szklo 22 to moje profile. po prostu cały czas zapominam swoich loginów.. albo coś nie tak z panelem logowania.
Teraz sobie zapisałem:)
więc co z tym paleniem ? a suplementy i palenie papierosów razem ? to jak to na siebie oddziałuje ?
Nie będzie Panowie skutków ubocznych ? Chyba wiecie o co mi chodzi, wtedy żona to na pewno mnie wyrzuci z domu :thumbsup:
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

No tak , ale w sumie myślę, że w moim wieku duże mięśnie nie zrobią na nikim większego wrażenia :thumbsup:.
Pale kilka ładnych lat i muszę to rzucić choćby dla zdrowia..
Ale większy apetyt= większa tusza. Bo chce się jeść , prawda ?
i co teraz ? Jak to zrobić?


Wszystko zależy od tego jak się będziesz odżywiał , twój apetyt będzie wzmożony ale popatrz na to z drugiej strony , zaczniesz prowadzić aktywny tryb życia i tak będziesz musiał dostarczać większe dawki kcal w posiłkach około treningowych jak i nie tylko .

JEŚĆ DUŻO NIE ZNACZY TYĆ , WYSTARCZY JEŚĆ REGULARNIE , ZDROWO I Z GŁOWĄ :thumbsup:



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Widzę że post już stał się popularny według legendy.
Ja słyszałem, czyli mam jeść regularnie a nie często, tak ?
a Co w pracy ? Bardzo jestem głodny i zawsze muszę zjeść co naje mnie do syta. mam nie jeść w pracy ? bo tak chyba się nie da .
Pewnie sobie myślicie "ale trudny przypadek z tego gośćia"
pozdrawiam was
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Widzę że post już stał się popularny według legendy.
Ja słyszałem, czyli mam jeść regularnie a nie często, tak ?
a Co w pracy ? Bardzo jestem głodny i zawsze muszę zjeść co naje mnie do syta. mam nie jeść w pracy ? bo tak chyba się nie da .
Pewnie sobie myślicie "ale trudny przypadek z tego gośćia"
pozdrawiam was


CO 3H najlepiej , max 3.5h



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

No tak , ale w sumie myślę, że w moim wieku duże mięśnie nie zrobią na nikim większego wrażenia :thumbsup:.
Pale kilka ładnych lat i muszę to rzucić choćby dla zdrowia..
Ale większy apetyt= większa tusza. Bo chce się jeść , prawda ?
i co teraz ? Jak to zrobić?

Tu nie chodzi o duże mięśnie, ogólnie mięsień wazy więcej niż tłuszcz, dlatego wymiarowo będziesz się robił mniejszy a wagowo będzie to wolniej leciało.
Większy apetyt nie oznacza większej tuszy. Nie będziesz jadł pustych kalorii i będziesz aktywny fizycznie dlatego nie pójdzie w tłuszcz.
Ja paliłem dziewięć lat i jak postanowiłem zmienić cos w swoim życiu to rzuciłem palenie z wagi 97 kg zleciałem na 82 (dużo biegałem i jadłem jak trzeba). Gdy mnie już wysuszyło to rozpocząłem przygodę z siłownia, wróciłem do wagi 97 kg, ale wyglądam zupełnie inaczej niż kiedyś. Wcześniej miałem brzuch taki że aż wstyd. Życzę powodzenia i dużo mocnej woli.
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.






szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Dziękuje za słowa otuchy, no na pewno będę się o to starał. Czyli jeść co 3 godziny w pracy, tak ?
ale co mam jeść ? bo tak jak pisałem na początku jadłem bułki często grahamki z masełkiem lub serkiem kanapkowym, na to jakaś szyneczka, serek , sałata warzywa.. w trakcie pracy owoce i znowu to samo.. Na jednej przerwie bułek jadłem takich cztery ? czy nie trudno będzie mi się odzwyczaić ?
  • 0

exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Dziękuje za słowa otuchy, no na pewno będę się o to starał. Czyli jeść co 3 godziny w pracy, tak ?
ale co mam jeść ? bo tak jak pisałem na początku jadłem bułki często grahamki z masełkiem lub serkiem kanapkowym, na to jakaś szyneczka, serek , sałata warzywa.. w trakcie pracy owoce i znowu to samo.. Na jednej przerwie bułek jadłem takich cztery ? czy nie trudno będzie mi się odzwyczaić ?

Jest tyle artykułów o odżywianiu i w ogóle że aż nie możesz ich nie przeczytać, po przeczytaniu ich będzie wszystko jasne. A jeżeli to pisz śmiało, bez zapoznania się z nimi za dużo będzie tłumaczenia.
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.






szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Jest tyle artykułów o odżywianiu i w ogóle że aż nie możesz ich nie przeczytać, po przeczytaniu ich będzie wszystko jasne. A jeżeli to pisz śmiało, bez zapoznania się z nimi za dużo będzie tłumaczenia.

własnie co nie co przeczytałem, i widziałem super dietę na tym kalometrze ale tam trza się zarejestrować.. i jak by Pan mógł sie zarejstrować a ja pokazał bym gdzie to jest i czy to jest to .. może tak co do diety moglibyście mi pomóc ? miałbym jeszcze kilka pytań dotyczących ćwiczeń na siłowni.
chciałbym napisać tutaj gdyż bardzo miła atmosfera tu panuje,
  • 0

exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Poczytaj co i jak. Wtedy zobaczysz co się powinno jadać, nie chodzi o to aby mieć bóg wie jaką dietę, najlepiej ułożyć sobie dietę z produktów które lubimy, łatwiej przestrzegać czegoś co lubimy niż zmuszać się do jedzenia rzeczy których nie możemy znieść. Jest też dużo podwieszanych tematów w których znajdziesz wszystkie odpowiedzi dotyczące jedzenia i ćwiczenia. Dużo czytania przed Toba a nikt nie będzie tu przepisywał całych wątków bo jaki w tym sens?
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.






szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Poczytaj co i jak. Wtedy zobaczysz co się powinno jadać, nie chodzi o to aby mieć bóg wie jaką dietę, najlepiej ułożyć sobie dietę z produktów które lubimy, łatwiej przestrzegać czegoś co lubimy niż zmuszać się do jedzenia rzeczy których nie możemy znieść. Jest też dużo podwieszanych tematów w których znajdziesz wszystkie odpowiedzi dotyczące jedzenia i ćwiczenia. Dużo czytania przed Toba a nikt nie będzie tu przepisywał całych wątków bo jaki w tym sens?

no nie ma sensu. Ale ja chciałem ogólnie, tylko na jakie partie mięśni ćwiczyć aby lepiej po prostu wyglądać ? biceps ? brzuch ? klatka? plecy?
Jestem troche starszej daty i trudno mi tak naprawdę, nie znając się kompletnie na internecie znaleźć coś czego szukam .. to forum znalazłem przypadkowo ..
a chciałem właśnie tutaj z wami pisać bo bardzo pomagacie i znacie się na rzeczy
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
Wybacz ale miałem trening .

Polecę Ci FBW

http://forum-kultury...l-body-workout/

Tutaj masz link z ćwiczeniami na każdą partię

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
ok, przeczytałem wydaje się być super. Zobaczymy co z tego będzie :thumbsup:
Długo trzeba tak trenować ? jak sądzicie ?
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

ok, przeczytałem wydaje się być super. Zobaczymy co z tego będzie :thumbsup:
Długo trzeba tak trenować ? jak sądzicie ?


to zależy od Ciebie , ja poleciłem Ci 1.5 miesiąca co pozwoli Ci w tym okresie poprawić siłę jak i strukturę mięśnia a, aeroby spalą tkankę tłuszczową podkreślą mięśnie i poprawią kondycję .



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !
a co na rzeźbę ? oprócz aerobów ? jakieś specjalne ćwiczenia ?
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

a co na rzeźbę ? oprócz aerobów ? jakieś specjalne ćwiczenia ?


Biegi i basen zdecydowanie wystarczą , dla urozmaicenia możesz dorzucić rowerek i np. steper.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


szklo22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 40-stka wybiła, chce schudnąć !

Biegi i basen zdecydowanie wystarczą , dla urozmaicenia możesz dorzucić rowerek i np. steper.

Dalej nie wiem jakie to mają być odzywki, nie drogie, takie które szybko mi pomogą. Nie ukrywając zależy mi na czasie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024