Skocz do zawartości


Zdjęcie

plan do schudnięcia - pomoże ktoś?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

blablouek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

plan do schudnięcia - pomoże ktoś?
Witam.
Jestem tu nowy, a przybyłem bo chciałbym aby ktoś kto z was ma doświadczenie, jest może instruktorem mógłby mi pomóc. Chciałbym wziąć się za siebie na siłowni tzn zrzucić dość sporo kilogramów(20kg). Czy mógłby mi ktoś mniej więcej powiedzieć jak ćwiczyć, albo najlepiej podać linka, rozpisać jakoś na dni tygodnia ćwiczenia? Oczywiście diete mam. Nie chciałbym jednak żeby to wyglądało tak: idz na siłownie, 30min rowerka, potem bieżnia i to na tyle. Chciałbym aby ktoś to jakoś w miare profesjonalnie mi przedstawił abym wiedział czego się trzymać codziennie. Z góry dziękuje
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: plan do schudnięcia - pomoże ktoś?
Najpierw zacznij od aerobów 30-40 minutowych aerobów z samego ranna na czczo - aeroby rób codziennie zwiększając ich czas z dnia na dzień dodawaj po 5 min. dłużej tak aż dojdziesz do 60 min. i przy tym zostań. Dietę masz rozpisaną, ale jak ona wygląda? Nie jedz wieczorem niczego, jeśli będziesz głodny szedł spać to lepiej dla Ciebie (aby oszukać żołądek możesz napić się szklankę wody). Powinieneś chodzić na basen czy też nad wodę i dużo pływać, tam się dobrze może wyrzeźbić i poprawić samopoczucie, polecam również saunę :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


fafa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport ( w szczególności piłka nożna, skoki narciarskie, biegi narciarskie, bieganie, siłownia )
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :37,5
  • Klatka piersiowa [cm]:111
  • Pas [cm]:79
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:Sporo ;p
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: plan do schudnięcia - pomoże ktoś?
z tego co wiem to zalezy jeszcze czy wczesniej cwiczyles itp. bo jak nie cwiczyles i walniesz 7x w tygodniu aeroby + z 4x silownie to moze wplynac wrecz negatywnie. jezeli nie cwiczyles zacznij od 3x aeroby 3x silownia a potem co tydzien zwiekszaj wg swoichwlasnych potrzeb. no chyba ze cwiczyles czy cos :]

Użytkownik fafa edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024