Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuch, Biceps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

slimfit94
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brzuch, Biceps
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem nowy otoz mam problem waze 62,50 kg mam 17 lat (w listopadzie) waga 63 kg okolo 180 cm wzrostu mniej wiecej 176-180 jestem szczuply wstydze sie chodzic w koszulkach nigdy nie cwiczylem kompletnie sie nieznam . chce zrobic brzuch 6-pak , i biceps aktualnie mam (30cm w bicepsie) moj znajomy jest kulturysta pisze diety itd... takze z tym raczej nie bedzie problemu. Myslalem zeby zakupic gryf z ciezarkami i np 2 hantle jesli trzeba bedzie wrzuce fotki swojego ciala. Mam pytanie ile czasu zajmie mi zrobienie kaloryfera ? Czytalem zeby zrobic a6w a potem jechac ABS 2 czekam na odpowiedz pozdrawiam!
  • 0

DobryChlopaczyna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:Nie orientuje się
  • Pas [cm]:Tutaj też nie wiem
  • Przysiad [kg]:120+
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:140+
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch, Biceps
Człowieku jeśli tak sie moge zwrocic do Ciebie, cwiczy sie całe ciało a nie tylko brzuch i biceps na pokaz, wiadomo lato jest fajnie sie pokazac na plazy z bicepsem ale jak masz takie podejscie do tego to odpusc, idz na siłownie i tam bedziesz miał wszystko.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch, Biceps
Przy wzroście 180 i wagą 63 to Ty lepiej się masą zajmij. Same ciężarki to stanowczo za mało i tak jak pisze kolega wyżej: ćwiczy się całe ciało :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


slimfit94
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch, Biceps
No tak chodzi mi o cale cialo ale glownie o brzuch i biceps i nie chodzi mi tu o szpanerke na plazy poprostu chce przybrac bo wygladam jak kosciotrup i wstyd chodzic.... nawet koszulki nie moge zalozyc. Jem duzo nie pale nie pije a i tak nie moge nic przytyc
  • 0

fafa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport ( w szczególności piłka nożna, skoki narciarskie, biegi narciarskie, bieganie, siłownia )
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :37,5
  • Klatka piersiowa [cm]:111
  • Pas [cm]:79
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:Sporo ;p
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch, Biceps
a ja na twoim miejscu bym nie robil a6w tylko abs2 mysle ze experto i inni sie zgodza ze mna ze a6w jest bardziej dla spalenia tluszczu i lekkiego wyrzezbienia miesni brzucha. ale trzeba miec tez z czego te miesnie wziac wiec jakbys przytyl pare kilo i zaczal abs2 to powinny byc efekty.
sam 4-5 razy w tygodniu robie na brzuch takie cwiczenia
abs2 poziom1
cwiczenie nr1 -35 pow. nr2-30 pow. nr3-40pow nr4-20 pow

a6w kazde cwiczenie po 20 pow

2 tygodnie robie juz trening na rzezbe spadlo mi3,5 kg i zaczynam widziec ten jak to ty nazywasz 6pak
wiec zrob np. tj. ja tylko ze o polowe mniej powtorzen i dokladaj po 2 powtorzenia co np. 3 dni ;]

Użytkownik fafa edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024