Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak możliwości ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

MłodyJeszczePaker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Muzyka, Siłownia,Hackerstwo,Piłka Nożna.
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Wyciskanie [kg]:65
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Brak możliwości ?
Witam Wszystkich ! :D
To na początek przedstawię wam moje skromne wymiary : :unsure:
Wzrost : 173 cm
Waga : 80 kg :blink:
Klatka : 100 cm
Biceps : 36
Staż : 2 miesiące

Nie wiem czy to potrzebne, ale wstawiłem .. :thumbsup:

Otóż jestem dosyć młody, mam 14 lat.. :D
Ale zależy mi na efekcie i rezultacie ćwiczeń więc próbuję dostosowywać się do diet,
lecz dokładne wypełnianie tego jest po prostu niemożliwe .. :D
Czytając te wyszukane posiłki stwierdzam, że jest to wszystko za bardzo czasochłonne w przygotowaniu,
i jednak trzeba trochę na to wydać kasy.. :thumbup:
Staram się jeść ok. 5 posiłków dziennie, w tym : pitne jogurty, kurczak, ryż ( czasem się zdarza, nie mam wpływu na obiad, rozumiecie )
ryby ( szproty ) , chleb słonecznikowy , ciemne pieczywo itp. :D
O dobrej suplementacji już nie wspomnę ( Główny problem : kasa.. ) :D

Czy to ma sens i da jakiś efekt w przyszłości? :harhar:

Pozdrawiam . :D
  • 0
,,Ja nie ulegam groźbą wychodzę ci naprzeciw,
Ty sam przyniesiesz linę bym wziął i cię powiesił.
Nic ponad moje siły, nic mnie nie ogranicza,
Mam pierdolony upór, jebaną wole życia.
Wciąż na ulicach, posłuchaj co ci powiem,
Zrób listę za i przeciw, spuść głowie, w ciszy odejdź
Przecieram oczy i idę przez to życie
Rzeczywistość to suka, witamy się o świcie."


Setka ludzi walcząca ramię w ramię liczy się o wiele bardziej niż milion osób trzęsących się ze strachu..

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak możliwości ?
Jesli chodzi o kase to nie ejst tak wielki wydatek...czy ćwiczysz czy nie musisz coś jeść i wydawac na to kase, ja, gdy nie stosowałem diety jadłęm słodycze, piłek soki to wszystko kosztuje a taka dieta to wydatek 15-20zł dziennie więc dużej różnicy nie ma.

Piszesz że dieta to podstawa jako rady dla innych a sam to olewasz i nie, że nie ma sie wpływu tylko sie nie chce! Jeżeli przygotowujesz każdy posiłek osobno to może być czasochłonne, ale gdy przygotowujesz na 2-3 dni to nie jest tak źle, 1kg kurczaka, 0.5kg szpinaku 0.5kg brokułu i masz już z 6 posiłków, gotujesz 9 jaj i na 3 dni zapas jak na wielkanoc:) Płatki owsiane czy ryż makaron to 5-10min roboty wrzucasz, pomieszasz troche to mozna robić oglądając film, tuńczyka wyciągasz gotowego z puchy podobnie jak twaróg, warzywa nie muszą być gotowane, nawet lepiej na surowo taki kalafior czy marchewka, nie dość,że lepiej smakuje to nie traci wartości odżywczych, owoce to tylko niektóre ze skórki obrać albo umyć.

Jeżeli nie będziesz odpowiednio jadł to wyniki będą słabe, nie trzeba trzymać się typowo diety na 100%, wystarczy odpowiednia wiedza co kiedy i jak jeść i już postępy są. Do takiego trybu żywienia tzreba sie przyzwyczaić, ja na początku nie mogłem, było ciężko, ale teraz dzień bez kurczaka z ryżem to dzień stracony, wyjątkiem jest niedziela, gdzie większośc dnia śpie, tylko wieczorem pokopac piłke ide a obiad zjem jak 4posiłki duży:)
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

MłodyJeszczePaker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Muzyka, Siłownia,Hackerstwo,Piłka Nożna.
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Wyciskanie [kg]:65
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak możliwości ?

Jesli chodzi o kase to nie ejst tak wielki wydatek...czy ćwiczysz czy nie musisz coś jeść i wydawac na to kase, ja, gdy nie stosowałem diety jadłęm słodycze, piłek soki to wszystko kosztuje a taka dieta to wydatek 15-20zł dziennie więc dużej różnicy nie ma.

Piszesz że dieta to podstawa jako rady dla innych a sam to olewasz i nie, że nie ma sie wpływu tylko sie nie chce! Jeżeli przygotowujesz każdy posiłek osobno to może być czasochłonne, ale gdy przygotowujesz na 2-3 dni to nie jest tak źle, 1kg kurczaka, 0.5kg szpinaku 0.5kg brokułu i masz już z 6 posiłków, gotujesz 9 jaj i na 3 dni zapas jak na wielkanoc:) Płatki owsiane czy ryż makaron to 5-10min roboty wrzucasz, pomieszasz troche to mozna robić oglądając film, tuńczyka wyciągasz gotowego z puchy podobnie jak twaróg, warzywa nie muszą być gotowane, nawet lepiej na surowo taki kalafior czy marchewka, nie dość,że lepiej smakuje to nie traci wartości odżywczych, owoce to tylko niektóre ze skórki obrać albo umyć.

Jeżeli nie będziesz odpowiednio jadł to wyniki będą słabe, nie trzeba trzymać się typowo diety na 100%, wystarczy odpowiednia wiedza co kiedy i jak jeść i już postępy są. Do takiego trybu żywienia tzreba sie przyzwyczaić, ja na początku nie mogłem, było ciężko, ale teraz dzień bez kurczaka z ryżem to dzień stracony, wyjątkiem jest niedziela, gdzie większośc dnia śpie, tylko wieczorem pokopac piłke ide a obiad zjem jak 4posiłki duży:)



Może rzeczywiście to nie jest takie trudne :thumbsup: , makaron kupiony, ryż, kasza, kurczak, ryby, jogurty .
Zrobię z tego większy użytek ..
Mówiłem,że nie mam wpływu na niektóre posiłki ponieważ mam 14 lat i nie GOTUJĘ sam jak na razie, w sumie czas się czegoś nauczyć, ale to też trochę potrwa . :thumbup:



P.S Dzięki za odpowiedz, leci plusik . :D

Użytkownik MłodyJeszczePaker edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
,,Ja nie ulegam groźbą wychodzę ci naprzeciw,
Ty sam przyniesiesz linę bym wziął i cię powiesił.
Nic ponad moje siły, nic mnie nie ogranicza,
Mam pierdolony upór, jebaną wole życia.
Wciąż na ulicach, posłuchaj co ci powiem,
Zrób listę za i przeciw, spuść głowie, w ciszy odejdź
Przecieram oczy i idę przez to życie
Rzeczywistość to suka, witamy się o świcie."


Setka ludzi walcząca ramię w ramię liczy się o wiele bardziej niż milion osób trzęsących się ze strachu..

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak możliwości ?

Może rzeczywiście to nie jest takie trudne :thumbsup: , makaron kupiony, ryż, kasza, kurczak, ryby, jogurty .
Zrobię z tego większy użytek ..
Mówiłem,że nie mam wpływu na niektóre posiłki ponieważ mam 14 lat i nie GOTUJĘ sam jak na razie, w sumie czas się czegoś nauczyć, ale to też trochę potrwa . :thumbup:



P.S Dzięki za odpowiedz, leci plusik . :D

Ja jak jade na zakupy z mamą to pół wózka moje, babki w kasie sie dziwnie patrzą jak widzą z 3kg ryżu 2kg makaronu 5paczek kurczaka i po 10serków i jogurtów. Też sam nie gotuje wszystkiego, ale makaron czy ryż to posolić wode isie samo gotuje, mięso przyrządzić i do parowaru z warzywami też sie samo robi tylko wody czasem dolać
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024