Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na masę dla dziewczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Don Apello
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na masę dla dziewczyny
Witam wszystkich
Zwracam się z prośbą o podrzucenie mi kilku porad jak mogę wspomóc swoją dziewczynę do nabrania około 2-3 kg masy.
Jej wzrost to 164cm a waga 47 i nadal spada, teoretycznie je wszystko i wszędzie, lecz mi się wydaje że Ona nadal chudnie, a waga to potwierdza.
Proszę o jakieś wyznaczenie racji żywnościowych lub konkretne produkty które powinna spożyć w większych ilościach.
Dziękuję
  • 0

Makos92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siatkówka siłownia ;P
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:193
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla dziewczyny
bo wpierdala kanapeczki daj jej steika ;D
a na poważnie to nie wiem ;D
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla dziewczyny

bo wpierdala kanapeczki daj jej steika ;D
a na poważnie to nie wiem ;D

To po co piszesz w temacie i spamujesz?




Wracając do pytanie...troche dziwna dziewczyna, że chce zgrubnąć w erze kiedy wszystkie chudną:thumbsup: Po po prostu niech więcej je dużo węglowodanów, jeżeli uprawia jakiś sport to białko na poziomie 1.5-2g/kg dla regeneracji i poprawy "wagi" mięśnia. Ogólnie ciężka sprawa jeżeli chodzi o dzoewczyny, bo ich treningi sie nieco róznią, nawet bardzo od naszych, dieta tak samo, zapotrzebowanie inne, jeszcze te co miesięczne dziwoty, które dzieją sie w ich organizmie różnie skutkują. Napisz cos więcej, co je i kiedy, aktywnośc fizyczna itp
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Don Apello
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla dziewczyny

Wracając do pytanie...troche dziwna dziewczyna, że chce zgrubnąć w erze kiedy wszystkie chudną:thumbsup: Po po prostu niech więcej je dużo węglowodanów, jeżeli uprawia jakiś sport to białko na poziomie 1.5-2g/kg dla regeneracji i poprawy "wagi" mięśnia. Ogólnie ciężka sprawa jeżeli chodzi o dzoewczyny, bo ich treningi sie nieco róznią, nawet bardzo od naszych, dieta tak samo, zapotrzebowanie inne, jeszcze te co miesięczne dziwoty, które dzieją sie w ich organizmie różnie skutkują. Napisz cos więcej, co je i kiedy, aktywnośc fizyczna itp


Co konkretnie, to ciężko stwierdzić, jest teraz w domu, więc je to co jej się nawinie...
Na pewno je codziennie obiad taki tradycyjne (misko, ziemiaczki, jakaś surówka) oraz trochę owoców i warzyw, kanapek też sobie nie odmawia.
Na kebaba, pizze czy lody również się skusi...
A kwestia "zgrubienia" jest ważna, bo Ona mi chudnie średnio około 200-300 gram / miesiąc i tak od roku.
Co do aktywności fizycznej, to chodziła 2 miesiące na siłownie, ale wałkowała ogólnorozwojowe. Teraz przestała uprawiać sporty.
Jeżeli ma to jakieś znaczenie to jej serce bije 2x szybciej niż moje, ale to chyba kwestia tego że mniejszy organizm...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024