Skocz do zawartości


Zdjęcie

Można ułożyć taką dietę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Vasquito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Można ułożyć taką dietę?
Witam
Mam 16 lat, ważę 54kg i mam około 170cm wzrostu.
Chciałbym się spytać czy jest sens układania diety na masę jeśli będę miał domowy obiad, nie będę jadł żadnych piersi kurczaka, ryżu. Tylko zamiast tego jakieś musli, jajka(surowe), maślanki, sery i rzeczy po prostu w których nie muszę gotować. Bo nie wiem czy ma sens układanie takiej diety jeśli wykluczę te produkty. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś powiedziałby mi czy jest taki sens, lub może są jakieś strony z taką dieta, szukałem trochę i nic nie wiedziałem ale może coś przeoczyłem. Z góry dziękuje.
  • 0

Soloo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :33
  • Udo [cm]:59
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Można ułożyć taką dietę?
Nie bardzo. bo wychodzi na to ze chcesz jesc same bialko (pomijajac mieso) a weglowodany tez sa wazne (ryz,makaron,platki owsiane,rodzynki) + ten obiad domowy to znajac zycie jakas zupa, kartofle na tluszczu badz cos innego malo wartosciowego itp.. ja rezygnowalem z obiadu domowego choc rozumiem ze zywnosc jest droga i kazdego nie stac by robic sobie porzadna diete ale z ryzu nie mozesz zrezygnowac.
  • 0

Vasquito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Można ułożyć taką dietę?
Cóż ten ryż to mogę akurat sobie 2-3 razy w tygodniu gotować lub więcej, tylko głownie mi chodzi o to czy jeśli odrzucę wszystko co trzeba gotować oprócz ryżu który czasami będę robił mogę sobie zrobić jakąś dietę z musli, maslanki, oleju lnianego,tran rodzynki i wiele więcej innych rzeczy gotowych bez przyrządzania? Bo nie wiem czy jest sens robienia. No i dziękuję za zainteresowanie ;d.

Użytkownik Vasquito edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Można ułożyć taką dietę?
bez mięsa jajek makaronu czy ryżu ciężko będzie. 2-3 razy w tyg ryż...to powinno być 2-3 razy dziennie to są węglowodany poczytaj troche o nich. Mięso czy jajka to najlepsze źródła białka
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Vasquito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Można ułożyć taką dietę?
Jajka będę jadł, surowe albo kogiel mogel bo słyszałem że ludzie tak robią. Mięso to co 2 dzień mam na obiad w domu, także mogę sobie robić kanapki wędlinami. Jeśli chodzi o ryż to będę jadł 3 razy w tygodniu, w te dni co będę miał trening, a w pozostałe dni to zamiast węglowodanów z ryżu mogę uzupełnić innymi produktami. Jeśli tak bym robił to jest sens układania owej diety czy wciąż trzeba jeść kilka razy dziennie jakieś potrawy gotowane typu ryż.
  • 0

Soloo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :33
  • Udo [cm]:59
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Można ułożyć taką dietę?

Jajka będę jadł, surowe albo kogiel mogel bo słyszałem że ludzie tak robią. Mięso to co 2 dzień mam na obiad w domu, także mogę sobie robić kanapki wędlinami. Jeśli chodzi o ryż to będę jadł 3 razy w tygodniu, w te dni co będę miał trening, a w pozostałe dni to zamiast węglowodanów z ryżu mogę uzupełnić innymi produktami. Jeśli tak bym robił to jest sens układania owej diety czy wciąż trzeba jeść kilka razy dziennie jakieś potrawy gotowane typu ryż.

Szczerze to ci radze poczytac podwieszone tematy badz uzytkownikow co je zakladaja. bo to co chcesz ukladac nie ma w ogole sensu bo tak je zwykly czlowiek na co dzien, nic nie osiagniesz taka dieta. kulturystka wymaga sporej wiedzy i lepiej ja zbieraj bo bez tego nie odniesiesz zadnych sukcesow.
  • 0

Vasquito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Można ułożyć taką dietę?
Nie chce odnosić żadnych dużych sukcesów chce po prostu jeść zdrowo, nie mam zamiaru jeść żadnych fast foodów, czipsów, lodów, tylko np jeść 5 razy dziennie np 10 śniadanie, 13-14 obiad domowy, 16 posiłek przed treningiem, 17 posiłek po treningu i 20 kolacja. Czy takie coś ma sens? Głównie mi o to chodzi czy chociaż coś mi to da?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024