Skocz do zawartości


Zdjęcie

Glutamina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

xkuba!x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Glutamina
Właśnie jestem na cyklu "na masę" i zastanawiałem się nad kupnem glutaminy. Coś poradzicie, co kupić ? Kwota 50-70 zł.
  • 0

pavlo911
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutamina

Właśnie jestem na cyklu "na masę" i zastanawiałem się nad kupnem glutaminy. Coś poradzicie, co kupić ? Kwota 50-70 zł.


Vitalmax
Aminostar
to są solidne firmy, akurat nie łapie sie w kosztach bo narazie nie musze tego kupowac ;]
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutamina

Właśnie jestem na cyklu "na masę" i zastanawiałem się nad kupnem glutaminy. Coś poradzicie, co kupić ? Kwota 50-70 zł.

glutka jak glutka może być z różnych firm,nie ma to takiego znaczenia jak np.białko.ja polecam zamiast gluty amino proste lub BCAA
  • 0

pavlo911
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutamina

glutka jak glutka może być z różnych firm,nie ma to takiego znaczenia jak np.białko.ja polecam zamiast gluty amino proste lub BCAA


BCAA rano i wciągu dnia, po treningu i na noc najlepiej glute
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutamina
dołóż troche pieniędzy i kup BCAA+G Power Sports One. Jest to połączenie glutaminy i aminek prostych wiec mega pakiet na regeneracje. Za 500g zapłacisz 119 złociszy ale jest to dobra cena jeśli patrzy sie pod względem cena/jakość. Sam go teraz stosuje od 2 dni. Na regeneratorach nie warto oszczędzać bo lepiej zapłacić 120zł i miec dobre efekty niż 50zł i nie mieć żadnych. Lecz pamiętaj nic Ci po odżywkach jak z dietą będziesz kulał. Bo z samych odżywek nie robią się mięśnie.

Zdrówko
  • 0

xkuba!x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutamina
BCAA właśnie skończyłem brać i dlatego zastanawiałem się nad samą glutaminą ? Dodatkowo jakaś odżyweczka białkowa, jakiś gainer - co sądzicie o tym ? Czy może faktycznie lepiej dalej amino ciągnąć ?

co lepsze ?
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Glutamina
kup sobie gainerka plus bcaa+g power mega kopa daje na mase, do tego jakas kreatynka i bedzie git.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024