Skocz do zawartości


Zdjęcie

Połaczenie CP + mono + białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Jonatan
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Połaczenie CP + mono + białko
witam mam pytanie na temat połaczenia Cp mono i białka, jak to sie ma do przyrostow bo nie zalezy mi zbytnio zeby duzo przytyc bo wymiary i wage mam ale zalezy mi bardziej uwidocznieniu miesni i na sile. Waze 85 kg mam 183 wzrostu w łapie mam z 41 takze wiecej mi nie trzeba wiem ze na pewno przytyje po tym ale moge przytyc jesli to beda miesnie, bo procz tego mam tez brzuszek ktory staram sie spalic bieganiem. drugie pytanie to jak najlepiej polaczyc te suplementy ktory i w jakich dawkach i porach dnia jesc ? z góry dziekuje. pozdrawiam ;)
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Połaczenie CP + mono + białko

witam mam pytanie na temat połaczenia Cp mono i białka, jak to sie ma do przyrostow bo nie zalezy mi zbytnio zeby duzo przytyc bo wymiary i wage mam ale zalezy mi bardziej uwidocznieniu miesni i na sile. Waze 85 kg mam 183 wzrostu w łapie mam z 41 takze wiecej mi nie trzeba wiem ze na pewno przytyje po tym ale moge przytyc jesli to beda miesnie, bo procz tego mam tez brzuszek ktory staram sie spalic bieganiem. drugie pytanie to jak najlepiej polaczyc te suplementy ktory i w jakich dawkach i porach dnia jesc ? z góry dziekuje. pozdrawiam ;)

napisz czy brałeś jakąś kreatyne wcześniej to pokombinujemy
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Połaczenie CP + mono + białko
5 g mono i porcje cp dziennie. np. cp rano a mono po treningu lub cp przed treningiem a po mono.
Jeżeli zalezy Ci na spaleniu brzucha to aeroby.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Połaczenie CP + mono + białko
Jeżeli zależy Ci na uwidocznieniu mieśni i sile to na twoim miejscu zastanowił bym się nad jakimś buzerem testosteronu(pod warunkiem że wiek Ci na to pozwala). Kretayną nie osiągniesz zamierzonego celu, napisz swój wiek i jakie już miałeś cykle. A jak już kreatyne to najlepiej jabczan(może być ten cp chociarz nie jest za dobry) i do tego aminokwasy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024