Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie kimono ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

A widzieliscie kimonka na stronce Ricksona Gracie? Projektowane przez niego i robione przez Mizuno - single wave za 80$; double za 150$ i na zawody 190$ :)
Jestem ciekaw czy sa tak dobre jak Rickson 8O

Ale one sa dla "Association Members Only".
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

Mkimura... ja tylko tak 2 slowa odnosnie kimon Bad-Boy'a... Jak jakis czas temu patrzylem na metke jednego z kimonek .. byla Atama. Zmienili widac dostawce :wink: .

I szkoda, bo choć z Atamą mam na pieńku to jednak jakość ich kimon jest znakomita.
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
[/quote]
Ale one sa dla "Association Members Only".[/quote]

no wlasnie nie rozumiem - czy kimona sa dla Association Members czy naszywki Ricksona do nich - po tym jak klikniesz np na kimono Traditional pojawia sie napis NON MEMBER - wiec nie wiem - ograniczenie kupowania kimon dla ludzi spoza asocjacji byloby lekko dziwne.
A jak wy to rozumiecie?

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

A jak wy to rozumiecie?

Ja to rozumiem tak, że $190 za kimono bym nie dał. Chyba, że z Ricksonem w środku. :)
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

A3 będzie na ciebie niestety za duża, A2 było by idealne.


racja mkimura!
sprawdzone!, wypróbowane! ... i za duże :?
uczę się na błędach - tylko dlaczego na swoich... :evil:

mkimura - dzięki za radę - niedługo pojawię się u krawca...
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
Odradzam Krugansa. Chyba na 3 treningu spruły mi sie na udzie :o
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
Za to z oględzin dochodzę do wniosku że jakość wykończenia kimonek Machado jest lepsza od Atamki. A Atamka - chociaż jak najbardziej brazylijska - podkurczyła się po pierwszym praniu (ale to dobrze).

P.S. Ja mam Atamkę, a Machado ma mój brat.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_wfh85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
napiszcie gdzie kupowaliście swoje gi . ja zastanawiam sie nad zamowieniem z mmagear ale nie bardzo wiem jaki rozmiar chyba A2 (mam 176cm wzrostu i waze 74 kg) . macie jakies doswiadczenia z zamawianiem z tego sklepu?
  • 0

budo_md
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
powinno byc dobre 1wsza atame kupilem a3 i jest oki troszke zaduza ... drugie kimonko to machada a2 .. mam 180cm wiec powino byc dobre

jesli chodzi do oklinskiego spytaj sie o mateusza ... ostatnio jeszcze mial kimona zamowione z mma gear'a moze nie bedziesz musial zamawiac
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

Odradzam Krugansa. Chyba na 3 treningu spruły mi sie na udzie :o

No to przejebane, bo właśnie sobie zamówiłem.... Może masz jakiś wybrakowany egzemplarz? :?
  • 0

budo_kenedy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
Ja kupilem A2 Bad Boya . mam 176 wzrostu i 80 kg i jest za male !!! :cry:
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

ja zastanawiam sie nad zamowieniem z mmagear ale nie bardzo wiem jaki rozmiar chyba A2 (mam 176cm wzrostu i waze 74 kg) . macie jakies doswiadczenia z zamawianiem z tego sklepu?


ja kupowałem w mmagear - opinia pozytywna!
i nie było opłaty za przesyłkę (powyżej 100$)
i przesyłka szybko przyszła 8O (zdziwiłem się, jak po 6 dzionkach od zamowienia listonosz przyniósł paczkę - na stronce mówią o 5 dniach, ale nie wierzyłem w to)
i cła nie płaciłem...

to byl jednorazowy zakup, wiec nie wiem czy miałem farta :D czy jest to u nich regułą...
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Tutaj macie temacik o fighterskich ciuchach, sa tez sklepy z kimonami i moja wypowiedz na temat MMAGEAR i przejsciach z tym sklepem.

M.
  • 0

budo_vvd_might
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
a co sadzicie o MMAGear Fighters Gold Weave Kimono z mmagear.com ??? dobre czy lipa ? bo wlasnie zamierzam sobie je zamowic... mam 180cm i 80kg wiec a3 powinno byc dobre, tak ? jezeli znacie jakies lepsze i tansze kimona do bjj, to prosze o linki... z gory thx, pzdr!
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
Ja tylko spisze, ze moj Bad Boy wygral dzisiaj pojedynek z pralka. Z tego co slyszalem od rodzicow to wkrecil sie miedzy beben a pralke czy cos takiego... nie moge sobie tego wyobrazic, w kazdym razie na kimonku nie ma sladu, a beben pralki do wymiany, wyglada jakby granat go trzasnal.
Ja tam wiem, ze niby mokrej tkaniny takiej grubosci sie nie przedrze, ale jestem z kimonka dumny, ze wytrzymalo.

M.
  • 0

budo_lance
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
Mam kimono do aikido używane (4 mies) na sprzedaz (plecione bardzo wytszymale). Cena nowego 190 zl. Sprzedam za 140zl.
Kontakt gg 3779048 zabrze i okolice
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

Mam kimono do aikido używane (4 mies) na sprzedaz (plecione bardzo wytszymale).

Ja też mam kimono do aikido(jakieś niemarkowe,pewnie firmy "kimono do aikido" :) ).
Wytrzymało 2 lata aikido i ok. 2,5 roku Bjj.
Dopiero miesiąc temu pojawiły się(dość poważne)przetarcia.No i rok temu raz ktoś mnie szarpnął(chyba Saku)i się pod jego wpływem rozdarło,no ale nie ma to jak mamusia uzbrojona w "Maszynę Do Shycia".
Oczywiście mówię tu o górze,bo spodnie,to wielokrotnie restaurowane były.
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?

Ja tylko spisze, ze moj Bad Boy wygral dzisiaj pojedynek z pralka. Z tego co slyszalem od rodzicow to wkrecil sie miedzy beben a pralke czy cos takiego... nie moge sobie tego wyobrazic, w kazdym razie na kimonku nie ma sladu, a beben pralki do wymiany, wyglada jakby granat go trzasnal.
Ja tam wiem, ze niby mokrej tkaniny takiej grubosci sie nie przedrze, ale jestem z kimonka dumny, ze wytrzymalo.

M.

No widzisz twoje kimono najwyrazniej tez sie uczy czegos na treningach :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
Mam Serwacha na 180 cm, czyli na mnie. Okazalo sie jednak, ze moge sie nim (gora) okrecic prawie dwa razy, a dlugie jest jak nie przymierzajac szlafrok (ze spodniami lepiej, ale ja jestem przyzwyczjajony przez lata kyokushin do obszernych spodni). Zastanawim sie czy jest sens gore oddawac do krawca, jakos nie wierze, ze po zmniejszeniu i szyciu bedzie rownie mocne jak przed. Jakich musialby uzywac nici? (Pralem juz, prawie we wrzatku i co mialo sie skurczyc to juz sie skurczylo, ale nadal jest duzo, za duze.).
Generalnie jednak mowiac Serwach robi dobry sprzet - mocne, geste, ciezkie (moze nawet za ciezkie), a kolnierz ma tak twardy, ze trzeba wlozyc dwa razy wiecj sily do uduszenia niz przy przecietnym gi (cena 250 zl). Tylko lepiej kupowac na miejscu i przymierzyc, niz korzystac ze sprzedazy wysylkowej.
K_P
  • 0

budo_adas_szczecin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie kimono ?
MIeszkam w Szczecinie.W klubie Berserkers Team Rambo ma duzy wybor naprawde dobrych judog. Ja zamowilem rowniez ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Polecam kimona z tej strony i strone.Kimono dotarlo szybko i jest dobre.Mozesz rowniez zobaczyc na dragaokimons.com.pl koledzy tez zamawiali z tej strony i sobie ja chwalą. Odradzam sklep [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] poniewaz wiele osob miala z nia problemy.Wplacalo kase a nie dostawali tego co chcieli albo nie dostawali nic.Kimona ze stron sa drogie i jezeli ktos nie ma duzo kasy aby wydac na Gi polecam zadzwonic do klubu w Szczecinie. Zawsze mozna kupic kimono w sklepie MATURO.Jest tanie i dobre,choc nie nabierac sie na kimono MATURO z naszywka bad boy.Kosztuje wiecej a nie jest to kimono firmy BAD BOY,nie jest to kimono do bjj i niczym sie nie rozniy od zwyklego maturo. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024