Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki węglowodanowo białkowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Odżywki węglowodanowo białkowe
Moje pytanko jest takie.
Jak dawkować takie rzeczy przy treningu sztuk walki. Zdaje sobię sprawę, że takie preparaty są tworzone z myślą o kulturystach. Ale ja nim nie jestem :D tak czy inaczej jak dawkować przy codziennym treningu ??
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki węglowodanowo białkowe
Hmm, przede wszystkim - po co? Co chcesz przez to osiągnąć?
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki węglowodanowo białkowe
złapać kilka kilo i troszkę mięśni
  • 0

budo_wuerde
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki węglowodanowo białkowe
Wydaje mi sie ze jesli niebedziesz oprocz treningu nic robil to raczej ci brzuch urosnie...Poza tym pytanie czy chcesz miec miesnie ?jesli tak to musisz cwiczyc grupy miesi ktore chcesz zeby ci przyrosly(podczas wcinania odzywki)...A po drugie jak dawkowac?To powinno pisac na oppakowaniu,a jak nie to napewno sprzedawca ze sklepu z odzywkami ci powienien doradzic...
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki węglowodanowo białkowe
Zależy od warunków wyjściowych, typu treningu, typu odżywki i celów treningowych. Większość stosuje się ok. pół godziny po treningu. (przy treningu niekulturystycznym)
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki węglowodanowo białkowe
Yamabushi,
Te preparaty są tworzone z myślą o osobach intensywnie uprawiających sport. Wystarczy spojrzeć na programy sugerowane przy przygotowaniach do selekcji Navy Seals czy dla kontrastu materiały dotyczące nurkowania wg. filozfii DIR (gdzie kładzie się bardzo duży nacisk na bycie 'fit').
Ogólnie, jeżeli chcesz nabrać masy i jednocześnie uczynic trening intensywniejszym, dobrze jest na godzinę-dwie przed treningiem przyjąć dawkę węglowodanów. Tyle że nie w spostaci Snickersa czy czekolady, tylko właśnie odżywki węglowodanowej lub owoców. To da Ci energię potrzebną do treningu (+ woda w trakcie). Bezpośrednio po treningu (do 30 min po) powinieneś przyjąć dawkę węglowodanów (nie musi być odżywka, chociaż owoc jakiś), a później w ciągu dwóch godzin zjeść bogaty w białko posiłek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024