Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Tirel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na mase
Mam 18 lat, 183cm wzrostu, ważę 67kg. Chciałbym żebyście mi doradzili co do diety, albo też taką ułożyli, bo na razie konkretnej nie posiadam. Wymyśliłem coś takiego;

1 Śniadanie - 6:00 - 2 bułki z białym serem
2 Śniadanie - 10:00 - bułka z białym serem
3 Śniadanie - 12:00 - bułka z.... no właśnie, z czym?;D Czy gdy będę cały czas wcinał z białym serem to nie wyjdzie mi to za złe? Może dla odmiany z żółtym?- choć słyszałem że biały jest zdrowszy ;D
Obiad - 15:00 - to co matka zrobi.
17:00 - 100g brązowego ryżu z sosem pomidorowym
19:00 - chleb razowy(nie mam pojęcia ile) z szynką serem i pomidorem.
21:00 - nie wiem czy dam rade zjeść więcej, a nawet jeśli to nie mam pojęcia co.

Do tego mam zamiar kupić białko w proszku lub tabletkach. Nie wiem w jakich ilościach to brać i w jakim czasie. Ogólnie cel, to na dobry początek przytyć z 10kg.

Dieta porażka, prawda? Ale nie ma się co dziwić, bo to jest pierwsza dieta jaka mi do głowy przyszła. Proszę o korekty, lub o napisanie nowej, odpowiedniej dla mnie.
Do tego dochodzi trening.... Powinienem trenować do takiej diety i suplementów prawda? Tutaj może być problem ponieważ nie posiadam zbytnio do tego sprzętu. Jedyne co, to stare 2 ciężarki, każdy o wadze 2kg...
Prosiłbym również od razu, o ułożenie odpowiednich treningów, które możliwe są u mnie do zrealizowania.

No właśnie, czy nie za dużo proszę? Nie mam pojęcia, zaryzykuje :)

Użytkownik Tirel edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase

Mam 18 lat, 183cm wzrostu, ważę 67kg. Chciałbym żebyście mi doradzili co do diety, albo też taką ułożyli, bo na razie konkretnej nie posiadam. Wymyśliłem coś takiego;

1 Śniadanie - 6:00 - 2 bułki z białym serem
2 Śniadanie - 10:00 - bułka z białym serem
3 Śniadanie - 12:00 - bułka z.... no właśnie, z czym?;D Czy gdy będę cały czas wcinał z białym serem to nie wyjdzie mi to za złe? Może dla odmiany z żółtym?- choć słyszałem że biały jest zdrowszy ;D
Obiad - 15:00 - to co matka zrobi.
17:00 - 100g brązowego ryżu z sosem pomidorowym
19:00 - chleb razowy(nie mam pojęcia ile) z szynką serem i pomidorem.
21:00 - nie wiem czy dam rade zjeść więcej, a nawet jeśli to nie mam pojęcia co.

Do tego mam zamiar kupić białko w proszku lub tabletkach. Nie wiem w jakich ilościach to brać i w jakim czasie. Ogólnie cel, to na dobry początek przytyć z 10kg.

Dieta porażka, prawda? Ale nie ma się co dziwić, bo to jest pierwsza dieta jaka mi do głowy przyszła. Proszę o korekty, lub o napisanie nowej, odpowiedniej dla mnie.
Do tego dochodzi trening.... Powinienem trenować do takiej diety i suplementów prawda? Tutaj może być problem ponieważ nie posiadam zbytnio do tego sprzętu. Jedyne co, to stare 2 ciężarki, każdy o wadze 2kg...
Prosiłbym również od razu, o ułożenie odpowiednich treningów, które możliwe są u mnie do zrealizowania.

No właśnie, czy nie za dużo proszę? Nie mam pojęcia, zaryzykuje :)


racja, dieta porażka, trening zresztą też. Zapisz sie na siłownie, albo z kumplami skompletuj małą siłownie w piwnicy, bo bez tego to nie ma sensu
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase
Diet w tym dziale jest bardzo dużo, poszukaj ,a napewno znajdziesz coś dla siebie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024