Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na pozbycie się tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

alka6969
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na pozbycie się tłuszczu
Cześć jestem tutaj nowy i potrzebuję pomocy od profesjonalistów.Mianowicie chodzi o to,że zbliżają się wakacje i chcę zrzucić trochę brzuch i pozbyć się tłuszczu.Ułożyłem sobie dietę oceńcie ją i powiedzcie co powinienem zmienić,dodać.

Mam 17 lat
178cm wzrostu
72 kg

Wiem,że 72 kg na mój wiek i wzrost to norma tylko ,że mam brzuch i chcę się go pozbyć
Ok Moja dieta :

Śniadanie :
2 kanapki razowego chleba z chudą szynką
Herbata bez cukru

2 Śniadanie :
2 kanapki razowego chleba z chudą szynką (ewentualnie sałata,ogurek, jakieś warzywo)

3.Obiad
Raz w tygodniu jakaś zupa
Piersi z kurczaka gotowane nie smażone,surówka bez ziemniaków.

4.Kolacja
ostatni posiłek,który zjadam mniej więcej 18/19:30 nie później.

Raz w tygodniu coś słodkiego np jakiś batonik.

Wiem,że dieta to nie wszystko,dlatego do diety dołączam zestaw ćwiczeń (proszę o ocene)

*Codziennie ćwiczenia siłowe,brzuszki,pompki,mam do dyspozycji dwa hantle po 8kg,którymi czasem trenuje.
Trening wygląda tak :

20 pompek,2 serie hantlami na biceps,50 brzuszków
i tak powtarzam 5 razy dziennie.

Do tego w tygodniu mam 3h intensywnego treningu w szkole (w-f)

Brałem kiedyś Clenburexin Trec i jestem nie zadowolony z niego , oprócz tego,że po takim treningu dostawałem drgawek rąk,i miałem dużo energii brzuch mi nie spadł.

Proszę o skorygowanie mojej diety , ćwiczeń i polecenie jakichś dobrych supli na spalanie

Pozdrawiam
Matek :D
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na pozbycie się tłuszczu

Cześć jestem tutaj nowy i potrzebuję pomocy od profesjonalistów.Mianowicie chodzi o to,że zbliżają się wakacje i chcę zrzucić trochę brzuch i pozbyć się tłuszczu.Ułożyłem sobie dietę oceńcie ją i powiedzcie co powinienem zmienić,dodać.

Mam 17 lat
178cm wzrostu
72 kg

Wiem,że 72 kg na mój wiek i wzrost to norma tylko ,że mam brzuch i chcę się go pozbyć
Ok Moja dieta :

Śniadanie :
2 kanapki razowego chleba z chudą szynką
Herbata bez cukru źle rano na śniadanie powinieneś dostarczyc szybkowchłanialnych składników białka i węgle najczęściej są to jajka i płatki owsiane

2 Śniadanie :
2 kanapki razowego chleba z chudą szynką (ewentualnie sałata,ogurek, jakieś warzywo) no prawie dobrze daj szynkę z kurczaka/indyka + warzywa

3.Obiad
Raz w tygodniu jakaś zupa
Piersi z kurczaka gotowane nie smażone,surówka bez ziemniaków. tu nie ma żadnych węgli a to źle rzeźba to nie wywalenie węgli całkowicie z diety

4.Kolacja
ostatni posiłek,który zjadam mniej więcej 18/19:30 nie później. no ale co tu jesz?? daj jak najwięcej białek wolnowchłanialnych (kazeina) np. ser twarogowy tobie polecam półtłusty

Raz w tygodniu coś słodkiego np jakiś batonik. zawodowym kulturystą raczej nie jesteś więc możesz coś tam przekąsić, jesli jednak byś był to niewypuścił by cię trener z siłka przez 2h :D

Wiem,że dieta to nie wszystko,dlatego do diety dołączam zestaw ćwiczeń (proszę o ocene)

*Codziennie ćwiczenia siłowe,brzuszki,pompki,mam do dyspozycji dwa hantle po 8kg,którymi czasem trenuje.
Trening wygląda tak :

20 pompek,2 serie hantlami na biceps,50 brzuszków
i tak powtarzam 5 razy dziennie.

Do tego w tygodniu mam 3h intensywnego treningu w szkole (w-f)

Brałem kiedyś Clenburexin Trec i jestem nie zadowolony z niego , oprócz tego,że po takim treningu dostawałem drgawek rąk,i miałem dużo energii brzuch mi nie spadł.

Proszę o skorygowanie mojej diety , ćwiczeń i polecenie jakichś dobrych supli na spalanie

Pozdrawiam
Matek :D


A z treningiem zapraszam do odpowiedniego działu TRENING
  • 0
Dołączona grafika

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na pozbycie się tłuszczu

Cześć jestem tutaj nowy i potrzebuję pomocy od profesjonalistów.Mianowicie chodzi o to,że zbliżają się wakacje i chcę zrzucić trochę brzuch i pozbyć się tłuszczu.Ułożyłem sobie dietę oceńcie ją i powiedzcie co powinienem zmienić,dodać.

Mam 17 lat
178cm wzrostu
72 kg

Wiem,że 72 kg na mój wiek i wzrost to norma tylko ,że mam brzuch i chcę się go pozbyć
Ok Moja dieta :

Śniadanie :
2 kanapki razowego chleba z chudą szynką
Herbata bez cukru

2 Śniadanie :
2 kanapki razowego chleba z chudą szynką (ewentualnie sałata,ogurek, jakieś warzywo)

3.Obiad
Raz w tygodniu jakaś zupa
Piersi z kurczaka gotowane nie smażone,surówka bez ziemniaków.

4.Kolacja
ostatni posiłek,który zjadam mniej więcej 18/19:30 nie później.

Raz w tygodniu coś słodkiego np jakiś batonik.

Wiem,że dieta to nie wszystko,dlatego do diety dołączam zestaw ćwiczeń (proszę o ocene)

*Codziennie ćwiczenia siłowe,brzuszki,pompki,mam do dyspozycji dwa hantle po 8kg,którymi czasem trenuje.
Trening wygląda tak :

20 pompek,2 serie hantlami na biceps,50 brzuszków
i tak powtarzam 5 razy dziennie.

Do tego w tygodniu mam 3h intensywnego treningu w szkole (w-f)

Brałem kiedyś Clenburexin Trec i jestem nie zadowolony z niego , oprócz tego,że po takim treningu dostawałem drgawek rąk,i miałem dużo energii brzuch mi nie spadł.

Proszę o skorygowanie mojej diety , ćwiczeń i polecenie jakichś dobrych supli na spalanie

Pozdrawiam
Matek :D


jak bedziesz opierał diete na pieczywie daleko nie zajedziesz nawet razowym...pozdr.
  • 0

alka6969
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na pozbycie się tłuszczu
w takim razie czym moge zastapic chleb ?
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na pozbycie się tłuszczu
http://www.forum-kul...?showtopic=1719

poczytaj i zobacz sam na czym bazować....
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024