Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o pomoc z treningiem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

kblazek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o pomoc z treningiem.
Witam. Mam 17 lat 187cm wzrotu 74kg wagi. Wcześniej ćwicyzłem ale z przerwami ze wzzględu na szkołe itp. Brałem 2x monohydrat kretyny i 1x jabłczan. Prosiłbym zeby ktoś rozpisał mi plan treningowy, jakąś dietkę razem z tym i po jakim czasie zaczać odżywki brać. Dzięki z góry ; )
  • 0

Mr.Torpeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Balet ; przebieranie Barbi i kena ; robienie biżuterii i inne takie babskie zainteresowania:]
  • Staż [miesiące]:kilka dobrych lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:+80 ah te święta;/
  • Waga [kg]:rośnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc z treningiem.
Kolego to jakie suple stosowałeś nie jest potrzebne by określić jaki trening jest Tobie potrzebny na początek zawsze robi się ogólno a więc odsyłam do mojego tematu http://forum-kultury...ngu-obwodowego/
Co do diety to każdy musi sam sobie układać ją ponieważ to zależy od tego jak aktywnie spędzasz dzień, jaką masz budowę, co chcesz osiągnąć i takie tam, łap ten temat http://forum-kultury...ie-kaloryczne/.
Odżywki nie będą Tobie potrzebne jak zrobisz odpowiednią dietę dla siebie, no dobra jakieś tam spalacze czy pompujące ( których nie polecam) mogą się przydać w niektórych przypadkach a jakieś kreatyny to wg mnie strata kasy tak samo jak węgle czy białka-można to dostarczyć w końcu z jedzenia a są lepiej przyswajalne przynajmniej w moim przypadku
  • 0
i'm not here to win friends. I'm not here to look pretty. I'm not here 2 stare at some chick's ass. If u do not understand this would be better 4 u if u get the fuck out becouse u're just taking up space. My training is tough and demanding, can u handle it?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024