Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatkujacy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Yakuzaman
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poczatkujacy...
Witam, chcialbym aby ktos kto sie zna powiedzial co mam robic, zeby lepiej wygladac, chce mase+rzezbe, obecnie mam 24 lata, 169cm i 74kg, generalnie mam sylwetke zarysowana, nie mam brzucha itp, cwicze sobie w domu, ale rekreacyjnie a chce sie wziac za siebie porzadnie, chce cwiczyc najlepiej kilka razy w tyg:)mocny trening:)Oczywiscie na silowni,na sucho chyba, czy jesc cos odrazu?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy...
Jeść możesz ale kurczaka z ryżem. Nie można mieć masy i rzexby jednocześnie, jeszcze pewno chcesz to do wakacji-zapomnij. Jeżeli chcesz zabrać się na to za poważnie to przeczytaj podwieszone tematy, po to tylu ludzi męczyło się, by je napisać, żeby takie osoby jak Ty(nie mający pojęcia jak zacząć) mogli czerpac z nich wiedze, a jeżeli chcesz tylko do wakacji to lepiej sobie to całkowicie odpuść
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Yakuzaman
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy...

Jeść możesz ale kurczaka z ryżem. Nie można mieć masy i rzexby jednocześnie, jeszcze pewno chcesz to do wakacji-zapomnij. Jeżeli chcesz zabrać się na to za poważnie to przeczytaj podwieszone tematy, po to tylu ludzi męczyło się, by je napisać, żeby takie osoby jak Ty(nie mający pojęcia jak zacząć) mogli czerpac z nich wiedze, a jeżeli chcesz tylko do wakacji to lepiej sobie to całkowicie odpuść



Akurat nie jestem sezonowcem, chce powaznie zaczac zeby bylo widac efekty, liczylem na jakies indywidualne wytyczne co do mojej wagi wieku i wzrostu ale masz racje, poczytam tematy, w sumie czytalem ale przestudiuje je ponownie, jestem studentem wiec mam ciagle wakacje:)Takze moge powiedziec ze lekko zmieszales mnie z blotem:D Ale nie istotne:)Pozdro
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy...
Nie można robić każdemu treningów indywidualnie. To, że ejsteś studentem i lenisz się całymi dniami(też jestem studentem:)) to masz dużo czasu, żeby poczytać podwieszone tematy i spróbować je przyswoić. Jeżeli już posiądziesz odpowiednią wiedze, SAM ułożysz sobie trening i diete to tedy wrzucasz wszystko na forum i ktoś Ci to sprawdzi i powie co ew zmienić
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024