Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening - amator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

polski92
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening - amator
Witam,

Mam problem z oponką, mam 19 lat, prawie 190 cm (może trochę więcej) i ważę z 90 kg.

Od kilku dni biegam, lecz nawet o bieganiu nic nie wiem :DD
Jestem w trakcie rzucania papierosów, szybko się męczę (5 minut biegu - dead).
Może bieganie na serie?

Posiadam ławkę do brzuszków + 2 ciężarki po 1.5 kg (mam jeszcze cięższe ale pożyczyłem koledze - zajawka z tamtego roku...)
Mam jeszcze sztangę gdzieś w garażu, lecz odważniki(?) poszły z ciężarkami do kumpla, mam zamiar mu odebrać, lecz tak czy owak nie mam ławki.

Chciałbym pozbyć się tej oponki + od razu zabrać się za budowę, chciałbym najpierw zrzucić tą oponkę i potem jak trochę siana przybędzie mam zamiar wykupić karnet na siłownię, ale to w przyszłości. Do tej oponki od razu przydałoby się wziąć za klatkę bo wygląda tragicznie.
Chciałbym pierw zacząć w domu, potem siłownia już regularnie.

Możecie mi pomóc z tym co robić, ile biegać dziennie itd? Biegam wieczorami.
Jakieś ćwiczenia z tym co mam w domu? Albo z czymś co można na szybko w domu znaleźć?

Wiem że od diety jest specjalny dział, ale myślę że tutaj też znajdę pomoc,
ogólny tryb żywienia jest trudny do absolutnej korekty, jem to co dostanę, czasami jadę cały dzień na jakimś jogurcie,
nie mam czasu na przygotowania pożywień na ciepło ponieważ pracuję (od 7 do 18 poza domem).
Mogę coś dodawać przed treningiem lub po, nie wiem dokładnie co i jak . :)

Mam nadzieję że mi pomożecie i że będe mógł się pochwalić za jakiś czas pierwszymi efektami.

Potrzebuję więc jakiegoś zestawu ćwiczeń, nie wiem podzielone na dni czy jakoś inaczej. :D
Pozdro!

PS - NIE ZNAM "WASZYCH" POJĘĆ! :D

Użytkownik polski92 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - amator
Zacznijmy od podstaw

Dieta:
Nisko węglowodanowa, nisko tłuszczowa, wysoko białkowa

Trening:
Jak najwięcej aerobów np.: bieganie, rower, ćwiczenia na brzuch itp. Polecam też saunę oraz basen.

Kup Sobie pas odchudzający, taki zwykły za 20zł - pomoże Ci nagrzewać mięśnie brzucha oraz całą oponkę, pamiętaj że im bardziej i im dłużej oponka będzie się grzać to tym szybciej ją zrzucisz.

Jeśli chodzi o trening na siłowni to może być to zwykły trening na mase z tą różnicą że po każdym treningu staraj się robić aeroby tak około 40 min. i tak jak napisałem wyżej trzymaj się diety nisko węglowodanowej, nisko tłuszczowej i wysoko białkowej.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024