Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję pomocy !!! Zajrzyj !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Dadek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuję pomocy !!! Zajrzyj !!!
Siema wszystkim, mam kilka pytań dotyczących przybierania masy.

Mam 16 lat, wzrost : 165, waga : 55kg (mało) dlatego chce więcej.

Moje pierwsze pytanie brzmi : Jak myślicie do ilu kg powinienem przytyć żeby zacząć rzeźbić?
Drugie : Moje zapotrzebowanie na energię to około 2858,008 jeśli dobrze wyliczyłem i tu bardzo wielka prośba, czy ktoś mógłby mi ułożyć dietę dostosowaną do moich "wymiarów"? Jestem w tym zielony i to baardzo, nie odsyłajcie mnie do tematów z przykładami diet tylko jak możecie to pomóżcie tutaj lub wytłumaczcie mi dokładniej w tym temacie jak taką dietę ułożyć.
Trzecie pytanie : Kupować jakiegoś gainera odrazu czy narazie sama dieta? i jeśli tak to to się zażywa ciągle aż do tej pory kiedy osiągne masę jaką bym chciał czy tylko przez jakiś czas?
Następne pytanie : Czy jeśli będe już miał ułożoną dietę, to czy mam na niej jechać do tej pory aż osiągne masę jaką chcę czy też tylko przez jakiś czas i czy mogę jeść też inne posiłki oprócz tych które mam wymienione w diecie?

Nie wiem czy mi ktoś pomoże ale i tak z góry dzięki :D
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy !!! Zajrzyj !!!
1 jakies 30-40 kg
2 sam sobie ułóż diete podam ci wartości jakie powinienes zjadac w ciagu dnia: białko: 2,2-2,5g/kg, węglowodany 6g/kg, tłuszcze ok 1g/kg
3 na poczatek ułóż diete i ostro trenuj a elefty przyjdą, zobaczysz, tego gainera dorzuc za jakies 3 miesiące
4 dieta do treningu jest bardzo ważna dlatego trzeba ją trzymać cały czas

przyrostów :D
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

Dadek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy !!! Zajrzyj !!!
Dzięki za odp.

Mógłbyś mi jeszcze przybliżyć te wartości jakie powinienem dziennie zjadać? Bo mało czaje z tego 2,2-2,5g/kg
W teorii jestem baaardzo zielony :D

Dzięki.
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję pomocy !!! Zajrzyj !!!
2,2-2,5 grama białka na każdy kilogram masy ciała czyli przy twoich 55kg to bedzie mniejwqiecej 120-150 gramów białka na dzień, tak samo z ww i tłuszczami, wartości jedzenia masz na opakowaniu albo poszukaj na stronach z tabelami kalorycznym, np piers ma około 20% białka, ryby mniejwiecej 20% białka, twaróg też około 20% itd.
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024