Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Blaniu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe
Jak w temacie :) Zaczynam chodzić na siłownie w celu poprawienia swojej muskulatury oraz spalenia tkanki tłuszczowej ponieważ trochę jej mam 175cm-100kg.Od jakiegoś czasu chodzę na profesjonalną siłownie na której jak na razie ćwicze wszystkie partie mięśniowe,biegam i jezdze na rowerku w celu przygotowania sie do normalnych treningów :) A teraz do rzeczy a więc tak potrzebuje plan treningowy na redukcje tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni. I tu zwracam sie do osób które potrafiły by mi pomóc z ułożeniem treningu oraz diety. Jako że chodze na profesjonalna siłownie mam dostęp do wszyskich maszyn bram jak i do hantli itp. Niestety sam nie potrafie ułożyć se treningu który mnie zadowoli :) Jeste otwarty na wszyskie propozycje i porady. Z góry dziękuje za pomoc !!

Użytkownik Blaniu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe
http://forum-kultury...-redukcja-85kg/

przyklad diety tylko trzeba zmienic proporcje, do twojej wagi.

co do treningu polece split na mase, to ze redukujemy nie oznacza ze usimy zmienic radykalnie plan i jechac po 20 powtorzen w serii.

napisz jeszcze ile juz cwiczysz ta ogolnorozwojowke to pomyslimy o planie.

TRENUJE BO LUBIE


kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe
co do treningu to ja proponuje cwiczyc siłe na reduckji bo przy tym treningu tracisz najmniej na miesie.
  • 1
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

Blaniu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe

http://forum-kulturystyka.pl/topic/1719-przyk%c5%82ad-redukcja-85kg/

przyklad diety tylko trzeba zmienic proporcje, do twojej wagi.


Wiem że moje posiłki muszą być większe ale potrzebuje z tym pomocy ponieważ nie mam żadnego pojęcia o ile zwiekszyć te proporcję :unsure:

co do treningu polece split na mase, to ze redukujemy nie oznacza ze usimy zmienic radykalnie plan i jechac po 20 powtorzen w serii.

napisz jeszcze ile juz cwiczysz ta ogolnorozwojowke to pomyslimy o planie.

Ogólnorozwojowke robie już 3 tyg. 3-4 razy w tygodniu po około 1h-1,5h :D chce jeszcze zrobić tydzień czyli do 27.marca a później startować z normalnym treningiem :D
Skoro mówisz że by ćwiczyć na masę to tak zrobie :D Masz może jakiś dobry plan treningowy ? Może ktoś inny coś poleca ? :D
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe
wejdz do dzialu trening i masz podwieszone tematy i tam dobierz cos do siebie. ja polecam ten sposob zeby robic 12-10 powtorzen, ale napewno ktos stosowal z 15-20 powtorzen i tez jest zadowolony. ale i tak jak juz pisalem podstawa rzezby i tego zeby wyszly ci na wierzch miesnie i zyly jest dieta i aeroby

TRENUJE BO LUBIE


kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebny trening na Redukcje/Rzezbe
od siebie dodam sprawdzony sposób na samym sobie, cwiczenia na siłe na redukcji biceps triceps 8-9 serii, duze partie do 12 serii w seriach 8,6,4 powt i bylo ok do tego bieganie skakanka no i oczywiscie dieta mocno low carb i tłuszcz poleciał szybciej niż sie można spodziewać.

aha dodam że trening 3 razy w tyg, pon śr i pt, bieganie 3-4 razy w tyg, skakanka 2 razy w tyg.

Użytkownik kodziro edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024