Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mięśnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Tobik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mięśnie brzucha
Witam

Już jakiś czas ćwiczę i wszystko jest super, ale pojawił się problem z brzuchem. Mianowicie taki, że pominąłem go w ćwiczeniach i teraz mam brzuszek :/ Strasznie mnie on drażni bo od zawsze byłem patyczakiem. I teraz mam proste pytanie - trzymam dietę rygorystycznie, żadnych słodyczy, cukrów, tłuszczy itp. tylko ryż/makaron, tuńczyk, pierś kurczaka, jakieś sałatki i twarogi. Czytałem, że mimo iż jest to dieta na masę to tłuszcz na brzuchu odkładać się nie powinien, więc jeśli zacznę ćwiczyć brzuch spale ten tłuszcz, czy muszę dietę zmienić?
Sprawdzałem ABS II, ale nie mogę wykonywać wszystkich tamtejszych ćwiczeń, raz ze względu na wzrost, dwa ze względu na brak sprzętu (ściśle się to ze sobą łączy). Dlatego prosiłbym o jakiś plan złożony z prostszych, ale równie skutecznych ćwiczeń. Gdyby dało radę jakiś lekki kaloryfer w 3 miechy zrobić to by byłą gitara.

Pozdrawiam
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha
masz lawke skosna do brzuszkow?? jak tak to proponuje brzuszki z obciazeniem zeby zbudowac miesnie, oraz podciaganie nog na drazku, potem zmiana diety + aeroby i kaloryfer jako taki powinien byc.

TRENUJE BO LUBIE


Tobik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha
Dzięki @dzieciol21. Ławeczkę o podstawowy sprzęt mam, ale wyciągu nie dlatego to ćwiczenie odpada. Niemniej znalazłem w atlasie zestawy ćwiczeń na brzuch i myślę, że będzie ok. Dodatkowo skonsultowałem się ze znajomym (znawca to może nie jest, ale swoje już wyćwiczył) i stwierdził, że w przypadku ćwiczeń i diety na masę, małego brzucha się nie uniknie, a u mnie ćwiczeń na brzuch nie było w cale :/
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha
jezeli cwiczysz sumiennie brzuch i prowadzisz ogarnieta diete i krecisz aeroby to problemu z brzuchem nie ma, mysle ze jestem tego przykladem. ale jak mowie najpierw trzeba zrobic meisien wtedy go odslonic;) masa-> rzezba;)

TRENUJE BO LUBIE


Tobik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha
Spędziłem trochę czasu czytając tematy na forum i doszedłem do tych samych wniosków, o których mówisz @dzieciol21. Myślałem, że skoro korzystam z diety i ćwiczeń na masę/gęstość to od razu będzie rzeźba, ale tak się nie da, przynajmniej u amatora. Do wszystkiego trzeba ze spokojem podejść, z czasem przyjdą rezultaty.

Dzięki za odpowiedź.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024