Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

tajemnica
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek
Witam.

Mam 16 lat, wzrost 1.77, waga ok. 73kg. Trenuję piłkę nożną od 10 lat. Teraz chciałbym przytyrać (jakieś tam pompki, brzuszki, a6w to robie od dawna, mało regularnie ale robię). Mam zamiar się wziąć za siebie teraz na poważnie. W bicepsie mam 33cm, łydka 38cm, udo 90cm. Mam troszkę do spalenia, ale to jest ok. 5kg, więc nie będzie z tym problemu.

Planuję zakupić sobie podstawowy sprzęt (hantle, drążek + worek ->taki był mój pomysł). Chciałbym, żebyście mi poradzili, jaki zestaw najlepiej kupić, w cenie do 200zł (może przekroczyć tam o 50zł, jeśli różnica w skuteczności treningu byłaby znacząca). Nie chcę chodzić na siłownie, bo po prostu nie mam na to czasu, licząc, że mam treningi piłkarskie jeszcze. Tak więc: co poradzicie kupić i jaki mniej więcej plan treningowy do tego ułożyć? Zależy mi głównie na rzeźbie, nóg nie chcę trenować bo treningi piłkarskie w tygodniu są wystarczające dla ich rozwoju, mam naprawdę mocne nogi. Chciałbym także, aby te ćwiczenia były w miarę proste(i bezpieczne - nie obciążały kręgosłupa), bo nie mam kogo się zapytać o poprawność techniki, itp. No i do dyspozycji będę miał niewielką piwnicę, więc też nie szalejcie.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
kup lawke, sztange i obciazenie, drazek rowniez sie przyda.


nie masz co rzezbic. bedziesz wygladac jak patyk, przytyj do 80-85 i redukuj;]



i z tym obwodem uda rozbawiles mnie troche

TRENUJE BO LUBIE


GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Uda to chyba dwa zmierzyłeś od razu :)

tajemnica
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek

Uda to chyba dwa zmierzyłeś od razu :)


A no rzeczywiście xD 50 centów, nawet nie spojrzałem co napisałem xD

Dzięcioł, nie przegiąłeś trochę ? Nie mam tyle hajsu, mogę te rzeczy kupować, ale to stopniowo, na razie interesuje mnie to co najważniejsze, najbardziej przydatne..

Dzięki za odpowiedzi które już daliście, czekam na następne. Fajnie by było jakbyście od razu jakieś ćwiczenia podklepali pod te przyrządy (wiem wiem, przeglądałem tematy i filmiki na YT, ale powiedzcie, które wg. Was będą najlepsze i najbardziej skuteczne dla mnie).

Użytkownik tajemnica edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Ewry88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia Motory Militaria Historia
  • Staż [miesiące]:16
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :33
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:59

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
no ławka po podstawa,drązek tez by sie przydal i z 50kg metalu min tak na poczatek jak nie masz kasy a no gryf dlugi i hantelka :thumbsup:

Użytkownik Ewry88 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024