Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka Dieta ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
No o to chodzi że zmniejszasz spożycie węgli by się fat nie odkłądał, zwiększasz białko zęby się mięsnie bvudowały, i tłuszcz żeby organizm z nich pozyskiwał glukozę przez proces glukoneogenezy.
Jeni jak oceniasz intensywność treningu? mała, średnia, wysoka?
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Jesli chodzi o intensywnosc moich treningow to jest napewno srednia a nawet sklanialabym sie powiedziec ze wysoka. Cwicze z conajmniej 2 godzinki, aeroby tez takze chyba nawet wysoka, wiesz no nie porownuje sie z zadnymi sportowcami, ktorzy bardzo intensywnie cwicza {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
A co do tej diety to ja wiem na czym to polega, ze mniej wegli wiecej bialka i najwiecej tluszczy z tymze boje sie tych tluszczy jak to sie odbije na zdrowiu, raczej bylam przeciwna tego typu dietom i sama juz nie wiem czy wolalabym jakas inna. Kurde sama nie wiem {SMILIES_PATH}/icon_neutral.gif A co innego moglbys zaproponowac???
Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Wiesz no chciałem Ci tą zaproponować na budowę masy mięśniowej bop masz małe BMI i chciałbym je podnieść kosztem rozwoju tkanki mięśniowej. Ale jeśli obawiasz się o zdrowie to zbudujemy optymalną dietkę z ujemnym bilansem i się zobaczy później {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif A jesli chodzi o zdrowie itp. ludzie bardzo dobrze się na niej czują, aż sam jestem zaskoczony. Musze sobie taką zrobić {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
A jesli chodzi o trneingi to 2godziny to nzaprawdę dużo więc wysoką intensywność Ci dam {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
No dobra w takim razie bede czekała na wskazówki, a tym czasem poczytam sobie więcej na temat diety tłuszczowej {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Jakbys mial jakies linki na temat tej dietki to prosze daj mi cynk
Moja strona internetowa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Hmm wiesz co ja Ci wyśle co tam bede uważał za warte przeczytania {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
No krucze nie wychodzi mi z tą dietą, przepraszam Cię Jeni, naprawdę chciałem Ci z nią pomóc {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
Taka prawda że nigdy nie układałem diet, zawsze doradzałem, korygowałem błędy, sprawdzałem czy wszystko jest ok, a liczenie to mój największy minus^^
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Oki nie ma sprawy, rozumiem {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
I tak w sumie teraz nie mam głowy na stosowanie diety bo mam pewne małe problemy osobiste {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif , ale jestem pewna ze napewno one nie przyczynia sie do tego ze zaprzestam treningom {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif
Bedzie dobrze moze troche musze przystopowac bo wszyscy zaczynaja mi mowic ze zaczynam miec hopla na punkcie cwiczen i siebie samej, a ja poprostu to uwielbiam.
Fascynuje mnie sport i wszystko co z nim zwiazane {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif i napewno nikt nie bedzie mi dyktowal i mowil jak mam postepowac. Wiem jedno narazie chce osiagnac ladna i zdrowa rzezbe ciala, spalic troszke tluszczyku z ud i brzuszka i bedzie dobrze {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Staram sie jesc 5 posilkow dziennie, rano weglowodany a pozniej glownie bialko z warzywami.
Aha jedno pytanko czy jesli chodzi o miesko drobiowe (wolowinki i wieprzowinki nie jadam) to jak sobie gotuje to miesko to moge jesc tylko piers z kurczaka czy np. taka ugotowana nozke czy skrzydelko tez moge zjesc, aby nie zaniechac moim celom, czy raczej na rzezbie nie jest wskazane {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif
Co myslisz? Pozdrawiam goraco {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Możesz jeść tylko odrzucaj skórę {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Ps. Doszły artykuły? Czytałaś mój temat jak przyspiesztyc metabolizm?:>
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Jeszcze nie zdarzylam w sumie zerknac, Dzieki za cynk {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Oczywiscie ze zerkne jak tylko znajde wolna chwilke {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

mazik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka Dieta ?
Witam, mam 17 lat. Ważę 83kg przy 195 wzroście i chciałbym się dowiedzieć czegoś o diecie, czyli co dokładnie spożywać oraz jakie odżywki brać itp.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024