Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta do kurecji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta do kurecji?
Witam mam na imie Radek. Mam zamiar zarzucić sobie kurację około miesięcznej mam do dyspozycji NOZ HMB DEXTROSE i GAINERKA... Chcialbym żebyś pomógł mi w ułożeniu diety... Jak mam zażywać odżywki to już wiem. Teraz jem jakieś 5 posilków dziennie...

1 około 8:00
2 około 13:00
3 około 16-17
4 okolo 19:00
5 po treningu okolo połnocy
Trening zaczynam okolo 20:30 i trwa około 2 godzin nawet czasami troszkę dłóżej...
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta do kurecji?
Oj nigdy nie układałem dietek do kuracji więc nie wiem czy Ci pomogę, może Experto {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif A do dextrozy warto dodać kreatynkę {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta do kurecji?
-Rano pierwszy posiłek około 7 to myślę o płatkach na mleku nasquik oliwa z oliwek no i teraz jem parowki wieprzowe cienkie kanapki z żółty serem filety rybne w sosie pomidorowym lub oleju zależy od dnia Do picia sok owocowy i 200g activia.
-Drugi posiłek około 13 jest nie bardzo zależny ode mnie bo obiad gotuje mama i są różne zupy ziemniaki kotlety schabowe, kurczak, ryba smozona różnie to bywa... itp... do picia sok -
-trzeci posilek okolo 17 to przewarznie wedlina chleb no i cos do picia sok woda...
- czwarty przed treningiem tutaj to już jest dowolny posiłek wszystko mogę jesc co potrzeba... obecnie jem jajka lub kanapki z żółty serem filety rybne w sosie pomidorowym lub oleju, banan 400g kefir
-piąty około 00:00 po treningu tosty z serem żóltym 250g Maślanki i sok do picia... i do lóżeczka.

tak mam brać odżywki:
Dzień treningowy: rano na czczo 2 tabletki HMB i 30-40g Dextrosy. Odczekaj ze 30 min. a potem pierwszy posiłek. 30 min. po posiłku możesz wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000, 30 minut przed treningiem wejść porcje NOZ, od razu po treningu weź sobie 2 tabletki HMB i 30-40g Dextrosy jakieś 30 min. po treningu porcja NOZ i za kolejne 30 min. 75-100g Giant Mega Massa 4000 odczekaj kolejne 30 - 60 min. i tu kolejny posiłek wzbogacony o białka przed snem 2 tabletki HMB no i rośniesz

Dzień nietreningowy: rano na czczo 2 tabletki HMB i 30-40g Dextrosy 10-15 minut później porcja NOZ odczekaj 30 min. i pierwszy posiłek 30 min. po posiłku możesz wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000
Mniej więcej tak to wygląda a co do stosowania HMB w dzień nietreningowy do bierz tak mniej więcej co 6-8 godzin (np. pierwsza porcja o 7.00 druga o 14.00 trzecia o 21.00) 30 min. po ostatnim posiłku polecam wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000 a dopiero na przed samy snem wziąć HMB. I jeszcze możesz tak zrobić że godzinę lub więcej po głównym posiłku możesz wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000.

Teraz ważę 72 kilogramy w gicepsie 36cm rekord na biceps 60kg teraz w klatce 111cm na klatkę rekord 105kg teraz tkanki tłuszczowej zero... {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta do kurecji?

-Rano pierwszy posiłek około 7 to myślę o płatkach na mleku nasquik oliwa z oliwek no i teraz jem parowki wieprzowe cienkie kanapki z żółty serem filety rybne w sosie pomidorowym lub oleju zależy od dnia Do picia sok owocowy i 200g activia.

Płatki owsiane, chleb razowym, ogólnie więcej ww tu daj. Tą rybe daj w innym posiłku.

-Drugi posiłek około 13 jest nie bardzo zależny ode mnie bo obiad gotuje mama i są różne zupy ziemniaki kotlety schabowe, kurczak, ryba smozona różnie to bywa... itp... do picia sok -

-trzeci posilek okolo 17 to przewarznie wedlina chleb no i cos do picia sok woda...

Spożywaj jak najmniej pieczywa w diecie

- czwarty przed treningiem tutaj to już jest dowolny posiłek wszystko mogę jesc co potrzeba... obecnie jem jajka lub kanapki z żółty serem filety rybne w sosie pomidorowym lub oleju, banan 400g kefir

Jakieś mięsko możesz oszamać tu. Kanapki wywal

-piąty około 00:00 po treningu tosty z serem żóltym 250g Maślanki i sok do picia... i do lóżeczka.

30 minut po treningu gdzieś zjedz: białko:ww 2:1. Kasza/ryż/filet z ryby ogólnie orawie wszystko co ma duze IG
Kanapki, tosty, wywal


Teraz ważę 72 kilogramy w gicepsie 36cm rekord na biceps 60kg teraz w klatce 111cm na klatkę rekord 105kg teraz tkanki tłuszczowej zero... {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

Ładne wyniki {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Tak btw. spójrz na tą dietkę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i uwzględnij jedynie odżywki w niej i będzie dobrze {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta do kurecji?
Oki dzięki za poradę {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif Trzymaj się {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta do kurecji?
Take care too mate {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024