Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoze ktos skorygowac plan treningowy ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

siwyosw24
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoze ktos skorygowac plan treningowy ??
Witam :P ułożyłem sobie plan treningowy ale nie jestem pewien co do niego także prosił bym was o skorygowanie tego planu. a i jak byście mogli mi podpowiedzieć jakim obciążeniem ćwiczyć daną partie i czy dobrze ułożyłem serie i powtórzenia. jeśli będą wam potrzebne dane ile max podnoszę i wgl to oczywiście podam ;) a wiec tak wygląda mój plan treningowy :


Poniedziałek;
klata/triceps

KLATA:
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
Rozpiętki na ławce poziomej 4x10
wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 4x10
TRICEPS:
Wyciskanie sztangi w wąskim nachwycie 4x9
Wyciskanie sztangi za głowę 4x9

Środa:

Plecy/Biceps

Plecy:
Martwy ciąg 4x10
Wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia 4x10
Unoszenie sztangielek bokiem 4x10
Biceps:
Wyciskanie sztangi stojąc 4x10
Wyciskanie sztangielek chwytem motylkowym 4x10

Piątek:

Barki/Nogi

Barki:
Wyciskanie sztangi zza karku siedząc 4x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x10
Szrugusy ze sztangą 4x10
Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach 4x10
Przysiady ze sztanga na klatce 4x10


Przypominam ze jestem początkujący (3 mies ) z Góry wielkie dzięki ;) myślę ze Mi w jakiś sposób doradzicie ;)
  • 0

siwyosw24
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos skorygowac plan treningowy ??
Plusik na pewno będzie :P bo to trening ułożyłem za pomocą twojego art w jakimś temacie którego mi polecili ;)) a jeśli możesz to odpowiedz mi jeszcze na parę pytań. czy dobra jest ilość powtórzeń na daną serie ? i jak mam wykonywać te ćwiczenia przykładowo trening na klatę/triceps ; to mam robić najpierw 4 serie na ławeczce następnie rozpiętki 4 serie i wyciskanie sztangielek na ławce tez 4 serie i tak samo z tricem czy po jednej Seri z każdego ćwiczenia. ?? a i te rozpiętki na sam koniec tzn ze na samym końcu ćwiczeń na klatę mam je robić ?
  • 0

siwyosw24
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos skorygowac plan treningowy ??
Plusik na pewno będzie :P bo to trening ułożyłem za pomocą twojego art w jakimś temacie którego mi polecili ;)) a jeśli możesz to odpowiedz mi jeszcze na parę pytań. czy dobra jest ilość powtórzeń na daną serie ? i jak mam wykonywać te ćwiczenia przykładowo trening na klatę/triceps ; to mam robić najpierw 4 serie na ławeczce następnie rozpiętki 4 serie i wyciskanie sztangielek na ławce tez 4 serie i tak samo z tricem czy po jednej Seri z każdego ćwiczenia. ?? a i te rozpiętki na sam koniec tzn ze na samym końcu ćwiczeń na klatę mam je robić ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024