Skocz do zawartości


Zdjęcie

co z supli bierzecie??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

co z supli bierzecie??
Chce z ciekawości zobaczyć jaką suplementacje obecnie stosujecie...
Zaczne od siebie : pump tech, storm, animal nitro, uni-liver,carbo, daily formula,
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
no zestaw zaj...ty {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif ja lece po cyklu kreatynowym na białku,tribulusie i BCAA.potem uderzam na białku z dymatize,staku kreatynowym z sixstar i dorzuce do tego shock therapy-i będzie zajefajnie {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif pozdro
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??

no zestaw zaj...ty {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif ja lece po cyklu kreatynowym na białku' date='tribulusie i BCAA.potem uderzam na białku z dymatize,staku kreatynowym z sixstar i dorzuce do tego shock therapy-i będzie zajefajnie [img']{SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif[/img] pozdro

{SMILIES_PATH}/thumbsup.gif cały czas trzymaj amino bcaa lub proste
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
rozumiem że wszyscy ryż i filety {SMILIES_PATH}/bag.gif
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
nie wszyscy filety {SMILIES_PATH}/tongue.gif
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Magiq
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
Ja obecnie biorę Animal Pak, HMB Mega caps, BCAA 2g, Carbo, BSN True-Mass, BSN SYNTHA-6, No-explode, Mass Cell :D
Oczywiście filety jak nakbardziej, mam parowar i jedzenie z niego jest smaczne zdrowe i szybko się robi, a do tego mało mycia, niemal że wcale :D
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??

Ja obecnie biorę Animal Pak, HMB Mega caps, BCAA 2g, Carbo, BSN True-Mass, BSN SYNTHA-6, No-explode, Mass Cell :D
Oczywiście filety jak nakbardziej, mam parowar i jedzenie z niego jest smaczne zdrowe i szybko się robi, a do tego mało mycia, niemal że wcale :D


właśnie sie zatanawiałem na kupno tego... jaki masz??
  • 0

Magiq
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
TEFAL VS 4001
Kupiłem z miesiąc temu dałem 339zł w sklepie po ponad 400
Jest to najnowszy model i zarazem najdroższy chyba
Wybrałem ten ponieważ po 1 ma 2000W a co za tym idzie szybciej się robią potrawy nie tracąc witamin itp (w tych za 80zł masz 800W)
Po 2 masz 2 koszyki z nierdzewki obok siebie ( a nie jak zawsze jeden na drugim z tworzywa) więc smak się nie zmieszają
A po 3 i chyba istotniejsze masz tackę z teflonu w której się robi kurczaka czy rybę czy co tam chcesz i jedna strona jest z wgłębieniem że możesz w sosie robić potrawy, a jak odwrócisz masz płaską powierzchnię z rowkiem na obkoło, żeby np tluszcz zciekł lub woda z mrożonej ryby (bo potraw nie musisz rozmrażać)

Użytkowanie polega na nalaniu wody powkładaniu co się chce ugotować i ustawiasz czas i idziesz robić co chcesz :D
Masz do kompletu książeczkę co ile się gotuje czy też paruje
Po skończeniu wydaje dźwięk że zrobione i sam się włąncza tryb podgrzewania i może tak podtrzymywać przez 60minut :D

Do sprzętu dają książeczkę z przepisami więc jak kupujesz przez net i ci zależy na tej książce to spytaj czy z Polski bo ja np mam książeczkę po niemiecku :D Ale dla mnei była ważniejsza cena
  • 0

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
animal stak, animal nitro, bialko ostrowii o smaku... chyba gówna, animal cuts, niewyszukane witaminy w pastylkach. animal pump na pozniej + odkladam na cos do pumpa.

kiedys pytalem jak to brac najlepiej a zaczalem dopiero przedwczoraj bo skonczyla sie wiekszosc imienin urodzin i swieta, duzo jadlem jeszcze wiecej pilem. teraz juz slysze jakies zaproszenia na wypady... :/ jak mam sobie z tym radzic? ;/
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??
diety brak-tylko biakla,tluszcze i wegle w posilkach ktore lubie i na ktore mam ochote,bialko na noc non stop ,piwko przed spaniem :D
  • 0

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z supli bierzecie??

diety brak-tylko biakla,tluszcze i wegle w posilkach ktore lubie i na ktore mam ochote,bialko na noc non stop ,piwko przed spaniem :D


nie ma to jak zdrowe podejscie :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024