Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy - exp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

exp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Od lipca 2010r.
  • Wzrost [cm]:194
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:90
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy - exp
Cześć
Zacznę od początku, początkowo ważyłem 98 kg, przy wzroście 192 cm. Oczywiście sporo było tłuszczy dlatego tez w marcu zmotywowałem się żeby się go pozbyć, zacząłem biegać i odżywiać się z głową, efekty były zadowalające, w lipcu ważyłem już 82 kg, straciłem 9 cm w samych brzuchu. No ale zrobiła się ze mnie chudzina, dlatego też rozpocząłem przygodę z siłownia. Stopniowo zacząłem się odżywiać odpowiednie do diety na masę, fakt faktem diety oficjalnej nie mam ale wiem co jeść, jadam 5-7 posiłków dziennie co mniej więcej trzy godziny. Ćwiczę co dwa-trzy dni, taka ogólnorozwojówke - klata, biceps, triceps, plecy; efekty są nawet spore. Aktualnie ważę 89 kg, wiem że nie wszystko z tych 7kg to mięśnie ale sporo tak. Problem w którym chciałbym się Was poradzić dotyczy mojego planu treningowego. Wiem że za często ćwiczę wszystkie dane partie i za dużo na raz ale były efekty dlatego tez nie przestawałem, obecnie mam zastój i chciałbym cos zmienić.
Od dwóch-trzech miesięcy baca xtra na lepszą regenerację, ostatnio zamówiłem sobie kreatynę „TREC eVIP KREATYNA+TAURYNA 16OOMG”, tak żeby jakoś rozruszać ten mój zastój.


Oto plan którym ćwiczyłem (nie wiem jak dokładnie opisać dane ćwiczenia dlatego tez proszę o wyrozumiałość):
Klata:
Ławeczka na płasko- 8/8/6/6/6 oczywiście dokładany ciężar, trzy ostatnie 6 są tym samym ciężarem

Ławeczka lekko dana do góry, serie hantlami 8/8/8/8 – ciężar w każdej serii taki sam.

Biceps:
Serie na takiej ławeczce siedzącej(nie wiem jak to nazwać no ale specjalnie do tego przeznaczonej, staram się oszczędzać plecy) – 8/8/8/8

Triceps
Urządzenie nazywa się chyba martwy ciąg – 8/8/8/8

Plecy (też martwy ciąg „chyba” –w pozycji siedzącej na szersze parkie)
8/8/8/8
W innej pozycji , ciągnąc ciężar do siebie, na pozostałe partie mięsni pleców:

8/8/8/8

Wiem że nie powinienem ćwiczyć pleców i klaty razem ale mam wejścia studenckie i wychodzi mnie dużo taniej niż karnet a siłownie chodzę co dwa dni.

No i otóż dochodzimy do sedna, chciałbym się Was poradzić jak zmienić swój plan z naciskiem na biceps i klatę żeby było dobrze, no aby uzyskać jak najlepszy efekt na tej kretynie. Kreatynę zamierzam brać rano, na pusty żołądek i po treningu, w dni nt rano na pusty żołądek i o podobnej porze co w dt, starając się aby było to tez na pusty żołądek. Bcaa mam zamiar brać cały czas do znudzenia a treningi ca drugi dzień, czasem co trzeci, studiuje i różnie to jest z czasem.


Dziękuje za poświęcony mi czas.

_________

Wiem że na forum jest podanych dużo treningów ale nie znam się na fachowym języku dlatego tez sporo z tych ćwiczeń jest mi nie jasne.
  • 0
Dołączona grafikaBóg nie istnieje, wymyśliły go osoby które nie radzą sobie ze swoim życiem. . i liczą na lepsze życie po śmierci.








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024