Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

jakniezgodka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc!
Witam,
Chciałem prosić o pomoc, gdyż kupiłem właśnie monohydrat kreatyny firmy TREC oraz do tego dekstrozę również firmy TREC. Dopiero zaczynam przygodę z odżywkami, więc chciałem zapytać czy warto jest jeszcze do tego dokupić glutaminę bądź jakiś inny aminokwas? Sprzedawca polecał mi również do tego jakąś masówkę... Jednak nie bardzo wiem co to jest i czy warto w to inwestować. Chciałem jeszcze zapytać odnośnie dawkowania kreatyny... Jeżeli pierwsza faza (nasycenia) wypadnie w dzień treningowy to również mam wziąć kreatynę bezpośrednio przed i po treningu? Czy wówczas nie ma różnicy kiedy?? Dawkowanie w I fazie nasycenia jest: 6x5tab. w pierwszym i drugim dniu, 3 dzień 5x5tab., 4 dzień 4x5tab., 5 dzień 3x5tab. W II fazie już nie mam problemów, więc sobie poradzę:) Bardziej chodzi mi o fazę pierwszą. Z góry dzięki za pomoc:)
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

Witam,
Chciałem prosić o pomoc, gdyż kupiłem właśnie monohydrat kreatyny firmy TREC oraz do tego dekstrozę również firmy TREC. Dopiero zaczynam przygodę z odżywkami, więc chciałem zapytać czy warto jest jeszcze do tego dokupić glutaminę bądź jakiś inny aminokwas? Sprzedawca polecał mi również do tego jakąś masówkę... Jednak nie bardzo wiem co to jest i czy warto w to inwestować. Chciałem jeszcze zapytać odnośnie dawkowania kreatyny... Jeżeli pierwsza faza (nasycenia) wypadnie w dzień treningowy to również mam wziąć kreatynę bezpośrednio przed i po treningu? Czy wówczas nie ma różnicy kiedy?? Dawkowanie w I fazie nasycenia jest: 6x5tab. w pierwszym i drugim dniu, 3 dzień 5x5tab., 4 dzień 4x5tab., 5 dzień 3x5tab. W II fazie już nie mam problemów, więc sobie poradzę:) Bardziej chodzi mi o fazę pierwszą. Z góry dzięki za pomoc:)


Jaka ta krete masz? ta w kapsach po 800mg?

Napisz cos wiecej o sobie w sensie waga, wiek, staz, cel treningow.
  • 0

jakniezgodka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!
Mam 19lat, 180cm wzrostu, 70kg wagi. Kreatyna jest 920mg:) Mój cel to oczywiście trening na masę. Staż treningowy to około 1,5roku. Cały czas jednak ćwiczyłem bez diety i odżywek. Od tygodnia stosuje już dietę na masę, która już została oceniona na forum, więc myślę, że jest ok:)
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

Mam 19lat, 180cm wzrostu, 70kg wagi. Kreatyna jest 920mg:) Mój cel to oczywiście trening na masę. Staż treningowy to około 1,5roku. Cały czas jednak ćwiczyłem bez diety i odżywek. Od tygodnia stosuje już dietę na masę, która już została oceniona na forum, więc myślę, że jest ok:)


Dieta i trening jest tak wiec spoko. Co do krety to smialo mozesz zaczac lykac
chyba ze chcesz poczekac jeszcze troche i na samej diecie zobaczyc jak pojdzie
ale watpie czy poczekalbys jeszcze :)
Z tym nasyceniem to nie wiem czy ma to sens ja niedawno skonczylem cylk na mono
bez zadnego nasycania i ladnie dzialalo takze ja bym odpuscil
najlepiej brac 5gr rano 30 mnin przed sniadaniem razem z dekstroza
i pozniej bezposredno po treningy 5gr z dekstro
Jak masz troche siana to mozesz sobie zapodac
sports one bcaa+g power aminy+gluta sam nie bralem ale bylo czesto polecane
A masowka to gajner w celu uzupelnienia diety i podbiciu kalorii mozesz
sobie sprawic jakiegos najlepiej mutanta bo wiadomo nie zawsze ma sie czas zeby
zjesc zaplanowany posilek i wtedy sie przydaje ewentualnie po treningu
Jest duzo dobrych supli jedynym ograniczeniem jest kasa i wyobraznia
ale jak dopiero zaczynasz to te 3 suple beda dobre na start
  • 0

jakniezgodka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!
Aha, oki;) dzięki za pomoc. Dokupię więc jeszcze tą masówkę i zobaczymy jakie będą efekty:) Myślę, że na początek w zupełności to wystarczy:) Ewentualnie po pierwszym cyklu kreatyny zacznę myśleć o czymś innym:) Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś uwagi to proszę pisać, bo w sferze suplementacji jestem jeszcze laikiem:) Pozdrawiam!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024