Skocz do zawartości


Zdjęcie

Peter Aerts: W tym roku będę wygrać po raz czwarty mistrzostwo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Peter Aerts: W tym roku będę wygrać po raz czwarty mistrzostwo!
Peter Aerts: W tym roku będę wygrać po raz czwarty mistrzostwo!

Żołnierz, kochający ojciec, legenda, prawdziwy muzhchina.Pered Ci , Peter Aerts , człowiek obchodzi, że ostatnie zwycięstwo na mistrza świata w Kyokushin Everton Tekseyra .

Wciąż jednak, mimo sorokoletny wieku, holenderski drwala, przygotowuje się do jego 17. finału K-1. Roku okazało się nie być prosta: porażce Kyotaro (Kyotaro) w meczu o pas wagi ciężkiej. Ma on teraz do walki z Mighty Mo, który również chce mieć swój znak w finale Grand Prix. Więc, kto chce wygrać więcej, a kto mniej w przypadku strat?

- Jak było wczoraj mecz z Evertonem?

Aerts: To był miły walki. Ja i mój przeciwnik pokazał wielkie walki. Wydawało mi się, że wygrałem w trzeciej rundzie, ale ostatecznie został mianowany dodatkową rundę. Mój przeciwnik dobrze odzwierciedla moje ataki.

- Jak to jest walczyć z mistrzem Kyokushin?

Aerts: Na konferencji prasowej powiedziałem nauczę go parę otrzymanie kickboxing, ale on jest najlepszym zawodnikiem. Poważne przeciwnika. Dobrze wyważone i odważnych przeciwnika, i to było widać w walce.

- Od pucharowej Kyotaro, które miały miejsce na początku tego roku istniała obawa, dla formy fizycznej.

Aerts: wiem, dlaczego przegrałem tę bitwę. Byłem zbyt koncentruje się na przelanie masy i nie był dostatecznie skoncentrowana na walce. W tym czasie państwo było bardziej zrelaksowany, więc nie ma problemów.

- Dlaczego zgodził się na walkę o pas, a potrzeby spada na wadze?

Aerts: Teraz rozumiem, że to nie warto tego robić. Jeśli spadek wagi, a następnie stracić na szybkości i siły uderzające.

- Czy tak chętnie się pas?

Aerts: Tak, chciałem zostać mistrzem wagi ciężkiej.

- Ale w tym momencie masz już koncentruje się na pasie w świecie Grand Prix?

Aerts: Im więcej stref tym lepiej!

- Nie mieliśmy do tej pory mistrzowie w wieku czterdziestu lat.

Aerts: Nie widzę dużej różnicy. Mighty Mo jest teraz 39, a ten czynnik nie mają wpływu na bitwę (uwaga: Mighty Mo jest obecnie 37).

- Masz wygrał wszystkie mecze-16, w którym wzięło udział, z wyjątkiem ostatniego roku. Jaka jest gwarancja swoje zwycięstwa?

Aerts: Trzeba mieć wielką odwagę i miłość K-1, z całego serca. Jest to łatwe do osiągnięcia: mistrzostwo raz. Ale jak ekscytujące walki, a ja po prostu nie może żyć bez tego sportu.

- Myślisz, że więcej młodych żołnierzy krótkim tej jakości?

Aerts: Gdy zaczynaliśmy, K-1 nie było wielkie show jak ten, i ten sport nie ma tak wielu fanów. Ale teraz K-1 - to wielkie nazwisko, i motywacji dla młodych mężczyzn jest bardzo wysoki.

- Przy wyborze przeciwnika, spadł w trzecim numerem. Dlaczego wybrałeś miejsce w pierwszym meczu w godzinach wieczornych?

Aerts: Ta witryna pozwala rozmawiać po pierwsze, i tak zwane "rozgrzewka" na ringu.

- Można także wybrać miejsce, w czwartym meczu przed Gita lub Saki.

Aerts: Lepiej mieć trochę czasu na odpoczynek pomiędzy walkami. To pozwala odzyskać i dostosować. W ostatnich mistrzostw, miałem tylko 10 minut przerwy między walkami. Było ciężko.

- Jak się czułeś, gdy okazało się, że Twój przeciwnik w pierwszej bitwie Finał będzie Mighty Mo?

Aerts: "Byłem zadowolony z niego. MOD ma słabych ataków, przybył tylko w mocnych. Wszystko to oczywiście może spowodować natychmiastowy, ale jeśli wygra będę mógł zaoszczędzić wystarczająco dużo mocy.

- Gdybyś mógł wybrać przeciwnika, co by było wyboru?

Aerts: Kyotaro. Nie zapomniałem o nim.

- Twoja opinia o Mo jako zawodnika.

Aerts: On ma bardzo silny cios i może walczyć z bardzo szybko zakończyć.

- On mówi, że jesteś już stary.

Aerts: Tak jak zrobił.

- Co myślisz, że jesteś stary?

Aerts: Nie ma mowy! Jestem o wiele bardziej zmotywowani! Teraz mam dzieci i mam wielką odpowiedzialność. Teraz jestem bardziej poważne o życiu. To nie jest tak, kiedy byłem młody i zginie, i bez żadnych planów.

- Twoje dzieci nie widziałem cię na taśmie?

Aerts: "Nie, nie. Ale wkrótce. To może być moja ostatnia szansa.

- I wreszcie wiadomość dla fanów.

Aerts: będę rzucać wszystkie swoje siły do finału. To będzie wielka bitwa, tak cieszyć!

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024