Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o radę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Nuuskamuikkunen
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o radę
Witam. Chciałbym prosić o poradę w kwestii reduktorów tkanki tłuszczowej (chyba tak się to nazywa). Generalnie dopiero zaczynam przygodę z siłownią. Ważę prawie 140kg przy wzroście 175 (chciałbym zrzucić chociaż 40kg). Mam w domu do dyspozycji rower spinningowy i zwykłe hantelki. Kiedyś ćwiczyłem rekreacyjnie na siłowni, ale od kilku lat w związku z silnym nawrotem astmy musiałem zaniechać większości wysiłku. Teraz czuję się lepiej, ale chciałbym zrzucić wagę. Stąd moje pytanie do was. Co polecacie, jako substancje wspomagające spalanie tłuszczu? Rozmawiałem z lekarzem i polecił mi Meridię Plus, ale efekty uboczne skutecznie mnie odstraszają ;-) Jeśli chodzi o koszt to w granicach do 200-250 PLN. Za wszelkie porady będę wdzięczny!
  • 0

Nuuskamuikkunen
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
Wiek: 25 lat
Wzrost: 175
Waga: 140,2kg
Od dziecka mam astmę, w przypadku nadmiernego wysiłku muszę zażywać leki (ze sterydami). Generalnie szybko się męczę, ale od kilku tygodni ćwiczę po 10-15 minut kilka razy dziennie na rowerze i widzę, że jest lekka poprawa. Jeśli chodzi o dietę to tutaj również nie mam pomysłu, ale staram się unikać potraw smażonych, posiłki w małej ilości 3-5 razy dziennie. Niestety tryb życia raczej siedzący (praca za biurkiem po 8-10h dziennie).
Mogę trenować nawet 3 razy dziennie przez 7 dni w tygodniu. Mam lekkie nadciśnienie, lekarz mówi, że ma to związek z nadwagą. Problemów z sercem nigdy nie miałem i nie mam. Kawy nie piję w ogóle (zazwyczaj usypiam po niej).
  • 0

Nuuskamuikkunen
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
#####

Fakt, co do budżetu. Generalnie nie byłoby problemu zwiększyć wydatki. To tylko taka kwota, podana orientacyjnie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024